Клуб маса

6.100 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3

Опис на производот:

Боја: рустикална кафеава, црна
Материјал: иверица од тип P2, нерѓосувачки челик и меламин фурнир
Големина на производот: 106,2 x 60,2 x 45 cm
Растојание помеѓу масата и долната полица: 36 сm
Тежина на производот: 13,7 kg
Макси. Капацитет за оптоварување на маса: 120 kg
Макси. носивост на метална полица: 40 kg

Клуб маса ценаОваа масичка ја прикажува совршената комбинација на честички од тип P2, фурнир и аголно железо за да испорача рустикална, но модерна личност.
Уникатната рамка е силна и издржлива, додека фурнирот на масата е мазен и убав.

Нашата голема површина на масичката ви дава простор за значителен централен дел, а сепак остава многу простор за далечински управувачи, шолји за кафе, лаптопи, фиоки за овошје и многу повеќе.
Со растојание од 36 cm помеѓу масата и долната полица, можете лесно да ги складирате и организирате вашите списанија, книги и други повисоки предмети.

Совршена големина за секоја дневна соба
Не е премногу големa, не е премногу малa – совршена големина за секоја дневна соба. Висината на масата на оваа масичка е совршена за привлекување поблиску до каучот додека јадете грицки и гледате филм.

клубна маса комплект

клубна маса цена бг

Клубна маса VASAGLE цена

маса икеа

клуб масички

клуб масички на акција

Прилагодливите стапала компензираат за малата нерамномерност на подот и спречуваат нишање на оваа маса.

klub masicki na popust

Цевките со ногарки со ширина од 4,2 cm обезбедуваат силна поддршка за предметите поставени на површината на масата, како што се украси и далечински управувачи.

masicki za kafe

Полицата направена од густа мрежа е робусна и може да се справи со тежок товар, давајќи и на масичката дополнителна стабилност.

Клубна маса цени

Содржина на пакетот:
1 x клуб маса
1 x комплет за склопување
1 x инструкции

1 мислење за Клуб маса

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Клуб маса photo review
  T******* A**
  Ja sklopivme lesno preubavo izgleda vo zivo

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Клуб маса
  Клуб маса

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Клуб маса јуск

  Клуб маса

  5.899 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 6
  Сет од три клуб маси

  Сет од три клуб маси

  4.800 ден
  Распродадено
  (3)

  Нема на залиха

  6.100 ден

  Само 1 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LCT61X Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart