Канцелариски шкаф

7.399 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: Бела
Материјал: челик
Големина на производот: 30 x 46 x 59,2 cm
Тежина на производот: 17,2 kg
Макс. капацитет на оптоварување на првите два
Фиока: 15 кг
Макс. носивост на долната фиока: 20 kg

канцелариско шкафче

шкаф

шкаф за во канцеларија

шкафовиМоже да се заклучи:
Важните документи може безбедно да се чуваат во канцеларија, подалеку од рацете на странци или во работната соба, подалеку од диви деца.

Мазни слајдови:
Висококвалитетните лизгачки шини може лесно да се извлечат дури и кога се целосно наполнети, што го олеснува пристапот до предметите.

360 вртливи ролери:
Опремен со 5 тркала, од кои 2 се заклучуваат, овој кабинет е и мобилен и стабилен. Вртливото тркало на предната страна под фиоката обезбедува дополнителна стабилност.

Нешто добро за вашиот работен простор: Дали сте уморни од пребарување низ купишта датотеки за документот што ви треба?  Овој шкаф со 3 фиоки и 1 фиока за канцелариски материјали го проголтува хаосот на вашиот кабинет! Исто така, можете безбедно да складирате важни документи во канцеларијата зад бравата.

Одлични производи: Не грижете се за стабилноста на овој кабинет за поднесување! Двете горни фиоки можат да собираат до 15 кг секоја, а долната фиока со висечки папки може да собере до 20 кг.

Со премиум елементите за целосно извлекување, фиоките може лесно да се извлечат дури и при големо оптоварување. Кабинетот за поднесување има 5 вртливи тркала, така што може лесно да се турка насекаде.

 

шкафче

канцелариски шкаф

Содржина на пакетот:
1 x Канцелариски шкаф
1 x Послужавник за канцелариски материјал
1 x висечка шина
1 x комплет за додатоци
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Канцелариски шкаф”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Канцелариски шкаф
Канцелариски шкаф

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
подвижно биро

Биро со електрично подесување на висината LSD114X01

21.999 ден
(9)
Додај во кошница

Само 9 на залиха Бесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Комода со 3 фиоки

Комода со 3 фиоки

8.699 ден
(0)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 20-27 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
Шкаф со две фиоки

Шкаф со две фиоки

6.800 ден
(0)
Додај во кошница

Само 3 на залиха Бесплатна Достава: 1-2 дена

7.399 ден

Бесплатна Достава: 20-27 дена

SKU: OFC030W01 Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart