Кабинет за бања

5.899 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3

Опис на производот:

Боја: бела и сива
Материјал: МДФ (лесонит со средна густина)
Големина на производот: 60 x 30 x 80 cm
Тежина на производот: 12,7 кг

шкаф за баня цени икеа

skaf za banja

Кабинет за бања

mal skaf

Шкаф за баня икеа

шкаф за бања

шкафови за бања скопје

кабинети за бања

Дървен шкаф за баня бг

Елементи за бања

Повеќе опции за складирање: наредете ги вашите лосиони или шампони на отворената полица за лесен пристап, чувајте ги вашите средства за чистење на прилагодливата полица во шкафот, која има 3 опции за висина, и поставете послужавник со миризливи свеќи на врвот за да создадете релаксирачки и романтичен амбиент во вашата бања.

Овој кабинет не е само за во бања, бидејќи може да се стави во кујната за чување тенџериња или тави, во дневната соба за книги и рамки за слики или во влезот за ставање клучеви или чанти и сл!

 

 

шкафови

Цврст и издржлив – можете да го користите овој кабинет за складирање на бања со години.

skaf za banja

Лесно се чисти – Мазната површина на кабинетот за бања лесно се брише со влажна крпа.

skafovi za banja

Додадете допир на гламур со овој кабинет и направете ги вратите лесно да се отворат.

Содржина на кутијата

1 x Кабинет за бања
1 x комплет против тркалање
1 x комплет за додатоци
1 x Инструкции

Детали за производот: Кабинет за бања

Боја

Бела, Сива

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Кабинет за бања”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Кабинет за бања со двојни огледални врати

Кабинет за бања со двојни огледални врати

3.299 ден
(2)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
skaf za banja

Шкаф за бања

5.499 ден
(0)
Select variation
×
Исчисти
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ѕиден кабинет за бања

Ѕиден кабинет за бања

4.199 ден
(1)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

5.899 ден

SKU: N/A Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart