Кабинет за бања со двојни огледални врати

3.299 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: Бела
Димензии на кабинетот за бања: ‎56 x 13 x 58 cm
Тежина: 7 кг.
Главен материјал: МДФ медијапан.
Тип на облога: Лак
Капацитет: Голем

Кабинет за бањаШкаф за баня с двойни огледални врати бг икеа

Шкаф за баня с двойни огледални врати

Шкаф за баня с двойни огледални врати бг цени

 

Шкаф за баня с двойни огледални врати бг

 

Шкаф за баня с двойни огледални врати бг цени цена

шкаф за бања

Едноставен ормар за огледало за бања со двојна врата.

Погледнете ја убавината во организирана бања.

Овој вграден кабинет за бања со огледало е совршен за мали бањи на кои им треба начин да се соберат расфрланите работи низ тоалетот.

Прилагодливите полици внатре ви овозможуваат да поставувате големи и мали предмети, додека отворената полица одоздола обезбедува отворен простор за складирање на други предмети.

Мазната бела боја, проѕирното огледало и квалитетните метални елементи на овој кабинет за бања ќе ја осветлуваат вашата бања во годините што доаѓаат.

Со детални, илустрирани упатства и нумерирани делови, ќе ја наполните оваа ѕидна единица и ќе ја закачите во вашата бања, дневна соба или дури и во вашиот влез пред да го дознаете

 

Содржина на пакетот:

1 x Кабинет за бања
1 x комплет за додатоци
1 x Инструкции

 

 

 

2 мислења за Кабинет за бања со двојни огледални врати

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Многу задоволен од оваа единица, изгледа добро на самото место. многу простор
  Многу задоволен од оваа единица, изгледа добро на самото место. многу простор

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Кабинет за бања со двојни огледални врати
  Кабинет за бања со двојни огледални врати

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  шкаф-за-бања

  Кабинет за бања

  5.899 ден
  (0)
  Select variation
  ×
  Исчисти
  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  skaf za banja

  Шкаф за бања

  5.499 ден
  (0)
  Select variation
  ×
  Исчисти
  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ѕиден кабинет за бања

  Ѕиден кабинет за бања

  4.199 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  3.299 ден

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  SKU: LHC002 Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart