Голема закачалка

8.000 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 9

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица и нерѓосувачки челик
Големина на производот: 100 x 40 x 184 cm
Големина на горниот дел од клупата: 96 x 37 cm
Тежина на производот: 16,5 кг
Макс. Носивост на каучот: 100 kg.

Голяма закачалка за пейка бугарија

Голяма закачалка за пейкаОваа метална закачалка во индустриски стил комбинира 3 главни функции: нуди бројни куки за закачување јакни или чанти, клупа за чевли со две мрежести полици за складирање и седиште за седење.

Дизајнерите работат на тоа да ви дадат можност да го претворите вашиот дом во нешто уникатно и посебно со секое парче мебел.

Тие ја дизајнираа оваа закачалка со клупа, да биде со удобно седиште, има 2  мрежести полици за чување чевли и 12 куки за организирање на облеката.

Дизајниран во трендовски индустриски дизајн со рустични дрвени елементи и седиште со дебелина од 30 mm, оваа модерна закачалка за јакни е особено погодна за големи или отворени простории.

Поставете ја во вашиот ходник за да ги ставите јакните и палтата и удобно да ги облечете чевлите“.

Благодарение на едноставната структура на дрвото на закачалката и деталните упатства, склопувањето е направено многу лесно и едноставно (вклучени се клучот Ален и шрафцигерот).

Голяма закачалка за пейка VASAGLE

Голяма закачалка за пейка VASAGLE бг

Голяма закачалка за пейка VASAGLE бг цени

 

Голяма закачалка за пейка димензии

Содржина на пакетот:

1 x Закачалка
1 x комплет додатоци за монтирање
1 х инструкции

 

Детали за производот: Голема закачалка

Боја

Рустикално кафеава, Сива

5 мислења за Голема закачалка

5.0 од 5
5
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Ова совршено се вклопи во просторот што го имавме покрај нашата врата. Држи о...Повеќе
  Ова совршено се вклопи во просторот што го имавме покрај нашата врата. Држи околу 8-10 пара чевли во зависност од големината. Убаво и цврсто. Не е премногу тешко да се состави. би препорачал.
  Голема закачалка photo review
  Лесен за составување, цврст и совршен за она што ми требаше.
  Голема закачалка photo review
  Ми се допадна инсталацијата која беше брза и лесна за следење, одличен произв...Повеќе
  Ми се допадна инсталацијата која беше брза и лесна за следење, одличен производ
  Голема закачалка photo review
  Ni ja dostavija mn dobro e napravenai izgleda top
  Funkcionalen proizvod i lesen za montiranje.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 9
  закачалки

  Закачалка

  4.500 ден
  (31)
  Select variation
  ×
  Исчисти

  8.000 ден

  Само 3 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: HSR86BX Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 9
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart