Голема табуретка за складирање

3.400 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: Темно сива
Материјал: МДФ (лесонит со средна густина), подлога од пена и врвна ленена ткаенина
Големина на производот: 38 x 110 x 38 cm
Тежина на производот: 8,8 кг
Макс. Носивост: 300 kg
Волумен: 120 л

Оваа правоаголна голема табуретка за складирање е оптимално решение за складирање и организација во домот. Изработен е од стандарден дебел медијапан Е1, врвна ленена ткаенина и обложена перница, мека и отпорна на влага.

Производот стои стабилно, овозможувајќи ви да седнете на него без да се грижите дали ќе пропадне.

Има скриен простор за складирање во простран простор од 150 литри за да се скрие нередот од облека, играчки, списанија, ќебиња, душеци и друго.

Максималниот капацитет на тежина е до 300 кг.

Двојно како удобно седиште: наполнето со пена со висока густина, меко и извонредно цврсто за седење. Максималниот капацитет на тежина е до 300 кг.

Исклучително лесно се поставува: дојдете рамно спакувано, само потребни се секунди за да се склопите. Дизајнот што се склопува му овозможува да се спакува кога не се користи.

Едноставен и декоративен изглед: деликатно и разноврсно парче модерна табуретка може да се користи покрај креветот, полица за книги или столче за нозе, совршено се совпаѓа со вашиот мебел во дневна, спална или дневна соба.

табуретка

 

табуретка-за-складирање-на-попуст

taburetki

 

 

табуретка-за-складирање-сива

 

табуретка-за-складирање-цени

табуретки

табуретка

taburetka

 

 

табуретка за сладиране

 

Содржина на пакетот:

1 x Голема табуретка за складирање

2 мислења за Голема табуретка за складирање

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Neredot vo sobata konecno go snema. Imaat dovolno prostor za skladiranje na p...Повеќе
  Neredot vo sobata konecno go snema. Imaat dovolno prostor za skladiranje na poveke raboti. Se vklopuvaat vo sekoj ambient. Osven za skladiranje moze da se koristat i kako pomosni taburetki za sedenje koga ke vi dojdat poveke gosti.
  Голема табуретка за складирање photo review
  Preubava ja preporacuvam

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Голема табуретка за складирање
  Голема табуретка за складирање

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Мала табуретка за складирање

  Мала табуретка за складирање

  1.900 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  3.400 ден

  Само 5 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LSF77K Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart