Голема полица

8.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, нерѓосувачки челик
Големина на производот: 158 x 24 x 166 cm
Тежина на металната полица: 25,2 kg
Макс. Капацитет на оптоварување по полица: 10 kg

Со мешавина од рустикално кафеава и црна боја, оваа метална полица за книги создава прекрасен амбиент каде што можете гласно и гордо да ги прикажувате вашите богатства.

етажерка голяма бугарија

Ъглова етажерка за баня

Дали имате тони книги, но ви снемува простор за да ги складирате? Оваа декоративна полица за книги ви се допадна на прв поглед. Со 3 полици за книги комбинирани во една, оваа библиотека може да се пофали со вкупно 14 големи полици.

Цврстата челична рамка и квалитетната иверица, во комбинација со задните панели и прилагодливите стапала, им даваат сигурна и сигурна поддршка на вашите книги, украси или растенија.

Нумерираните делови и јасните упатства го поедноставуваат склопувањето и го скратуваат вашето време поминато на него, оставајќи ви го остатокот од времето да ги достигнете некои од најочекуваните книги.

 

Дървени етажерки за стена

 

Бриколаж етажерки

полица за дневна

Со индустриска мешавина на винтиџ кафена и црна, оваа декоративна полица ги истакнува вашите украсни предмети, но привлекува и восхитувачки погледи.

polica

Повеќе нивоа не значат ништо сложено. Следете ги јасните упатства и означените делови за лесно склопување на полицата.

етажерка голяма бг

Содржина на пакетот:

1 x голема полица за книги
1 x комплет со додатоци
1 x комплет за фиксирање
1 x инструкции

 

16 мислења за Голема полица

4.8 од 5
13
3
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Ј**** М*******
  Супер лесно се составува, го составив сам за помалку од 45 минути.Сите дупки ...Повеќе
  Супер лесно се составува, го составив сам за помалку од 45 минути.Сите дупки се на вистинските места и многу е цврста откако ќе се склопи.
  Голема полица photo review
  В***** Р********
  Брза испорака, убаво спакувана, задоволни од порачката!!!
  I**** B******
  Preubava duri vo zivo izgleda i poskapo od ona sto cini
  Голема полица photo review
  B*******
  Zadovolni sme od policata odlicna i cvrsto izrabotena
  Голема полица photo review
  Е***
  Навистина добро спакувани, добро поставени инструкции и смешно лесно да се ск...Повеќе
  Навистина добро спакувани, добро поставени инструкции и смешно лесно да се склопат. Готовиот предмет е совршен за некои од посилните книги во нашата колекција.
  Голема полица photo review
  Голема полица photo review
  Голема полица photo review
  Голема полица photo review
  +2
  К***
  Изгледа одлично. Квалитетот е добар. Беше лесно да се состави од едно лице, с...Повеќе
  Изгледа одлично. Квалитетот е добар. Беше лесно да се состави од едно лице, сите алатки беа обезбедени. Би нарачал уште еден. Беше малку нестабилен на тепих, но подобро е по поединечно прилагодување на стапалата, кога се на локација. Се надевам дека 10 кг по полица ќе бидат точни кога ќе ја пополнам. Може да биде подобро само ако е спакувано со картон наместо со стиропор. Брз одговор од продавачот на моето прашање. Брза испорака.
  Голема полица photo review
  К***** н*
  Лесно се склопува. Јасно означени инструкции и сите парчиња се лесно препозна...Повеќе
  Лесно се склопува. Јасно означени инструкции и сите парчиња се лесно препознатливи. Освен ако подот не ви е 100% рамен, ќе треба да се искривувате со стапалата кои лесно се навртуваат и влегуваат за да се израмните. Држи прилично количество тежина. Добар квалитет за цената што ја плаќате.
  Голема полица photo review
  Голема полица photo review
  Голема полица photo review
  +1
  Т**** М*****
  Го купивме синглот, тоа беше толку убаво што го нарачавме и поголемиот, и две...Повеќе
  Го купивме синглот, тоа беше толку убаво што го нарачавме и поголемиот, и двете за помалку од 140 фунти и имавме толку многу убави коментари за нив. Одлично откритие, ние дефинитивно би препорачале.
  М***
  Ова беше зделка! Јас ти си единицата во мојата кујна како моја оставата, чајн...Повеќе
  Ова беше зделка! Јас ти си единицата во мојата кујна како моја оставата, чајната кујна…. Можам да ја видам целата храна што ја имам, така што никогаш не купувам несакана храна и помагам во ротацијата на мојата храна. На овој начин никогаш не ги отворам вратите за застарена храна што се фрла!
  Голема полица photo review
  Е******* С******
  Го сакам
  Голема полица photo review
  А****
  Полицата е квалитетна и изгледа многу елегантно. Со упатството за употреба се...Повеќе
  Полицата е квалитетна и изгледа многу елегантно. Со упатството за употреба се склопува без проблеми. Доаѓа со се што ви е потребно за да го склопите, вклучително и шрафцигер и клуч клучеви. За секој случај ставаат дополнителни завртки. Потребно е време за да се склопи, но не е тешко. Се разбира, ќе завршиш со болни раце од толку многу зашрафување со клучот Ален. Но, резултатот е многу добар. Го препорачувам 100%>
  Голема полица photo review
  М***** В*
  Го препорачувам овој препорачан полица/мебел, одлична вредност за парите, лес...Повеќе
  Го препорачувам овој препорачан полица/мебел, одлична вредност за парите, лесен за склопување и цврст. Задоволен од купувањето.
  Голема полица photo review
  Џ******
  Изгледа многу кул откако ќе се склопи и по прифатлива цена. Многу погоден за ...Повеќе
  Изгледа многу кул откако ќе се склопи и по прифатлива цена. Многу погоден за рустикален, винтиџ или индустриски средини. Плочите не се направени од дрво и можете малку да го менувате склопот, на пример, ние претпочитаме да не ги ставаме долните штици на најниската полица за да го олесниме чистењето и тоа не му наштети на стабилноста. Тој е доста цврст, иако можете да го закотвите на ѕидот за поголема сигурност. Монтажата е макотрпна, но многу едноставна, сите парчиња се обележани, упатствата се многу јасни и доаѓате со алатките што ви се потребни.
  Голема полица photo review
  З****
  Полицата за книги беше убава кога конечно успеав да ја составам. Очекував неш...Повеќе
  Полицата за книги беше убава кога конечно успеав да ја составам. Очекував нешто евтино и враќање, но бев изненаден. Горната полица беше тешко да се постави бидејќи една од „дупките“ не беше целосно „отсечена“, но успеав да ја притиснам отворена. Инаку убав дизајн. Посакувам да беше повисоко бидејќи ми требаше повеќе простор за моите книги. Не ми се допаѓаше многу бојата на полиците и задните парчиња. Би сакал потемно или посветло. Генерално, задоволен сум од производот.
  Голема полица photo review
  Голема полица photo review
  Голема полица photo review
  +1
  О*****
  Производот многу добро се вклопува во алатката што ми требаше, многу лесно се...Повеќе
  Производот многу добро се вклопува во алатката што ми требаше, многу лесно се склопува. Прв пат ја купувам оваа марка и морам да кажам дека за платената цена бев изненаден од квалитетот на материјалите, отпорни и со одредена тежина. Толку одлична вредност за парите, всушност над очекувањата. Го ставив во дневната/кујната каде ќе продолжам да ставам книги, предмети и некои растенија.
  Голема полица photo review
  в******* м*
  Добро се вклопува во мојот контекст Одлична вредност за парите

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Голема полица
  Голема полица

  8.999 ден

  Само 5 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LLS107B01 Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart