Гејмерско биро со LED осветлување

7.299 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: Класична црна
Материјали: иверица, челик, електронска компонента
Избор на две големини: 60 x 100 x 75 cm или 60 x 120 x 75 cm
Тежина: 18 кг

гејмерски бироа детско бироГејмерско бироОва гејмерско биро е опремено со 2 приклучоци и 2 USB порти и ви овозможува да полните повеќе уреди во исто време, за да можете да се потопите во светот на играта без пречки или проблеми со полнењето.

Атмосферски LED светла:

Ова компјутерско биро е опремено со LED осветлување во 20 бои, 6 режими и 5 фреквенции на трепкање, чија осветленост се прилагодува на 5 нивоа за да се создаде совршена атмосфера за игри.

Ергономски држач за монитор:

Ова гејминг биро располага со држач за монитор кој држи 2 екрани на ниво на очите за олеснување на вратот и грбот; Покрај тоа, преградата одоздола обезбедува дополнителен простор за складирање за да ја одржувате вашата маса уредна.

Робусна и стабилна:

Со челична рамка засилена со долна попречна плоча, ова биро може да собере до 100 kg; благодарение на прилагодливите стапала, останува стабилен дури и на малку нерамните подови.

Лесно за монтажа:

Оваа гејмерско биро со LED осветлување е одлична благодарение на неговата едноставна структура, означените делови и илустрираните упатства кои лесно се следат.

Можете брзо да започнете со вашите омилени игри.

Мултифункционално:

Тоа не е само биро, туку и компјутер или работна маса.

Во црна боја, со интегрирани приклучоци и LED осветлување, оваа стилска и функционална маса совршено се вклопува во секоја просторија.

компјутерско биро

гејминг биро

работно биро

биро

канцелариско биро

Детали за производот: Гејмерско биро со LED осветлување

Големина

60 x 100 x 75, 60 x 120 x 75 cm

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Гејмерско биро со LED осветлување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Гејмерско биро со LED осветлување
Гејмерско биро со LED осветлување

7.299 ден

7.299 ден

SKU: N/A Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart