Гардеробер RYG12B

3.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:
Боја: Црна
Спецификација: 180 x 150 x 45 cm
Материјал: неткаен материјал, челична цевка
Димензии на пакување: 75 x 35,5 x 10,5 cm
Тежина: 6,5 кг

гардерпбери (1)

garderober (1)

гардеробер на акција

garderoberi (1)

гардеробери-цени

 

garderoberi-dimenzii

  • Гардероберот е совршено решение за нередот во просторијата полна со облека.
  • Заштедувате многу простор со овој гардеробер, а вашата облека е секогаш добро поставена.
  • Вратите со патент ја штитат вашата облека од прашина и нечистотија.
  • Ткаенината што дише и челичната цевка прават постабилен кабинет.
  • Може лесно да се состави и премести.
  • Лесно се чисти.

Содржина на кутијата:
1 x гардеробер
1 x упатство

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Гардеробер RYG12B”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Гардеробер RYG12B
Гардеробер RYG12B

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Организатор за чевли со 5 нивоа

Организатор за чевли со 5 нивоа

3.799 ден
(1)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
Организатор на чевли

Организатор на чевли

2.299 ден
(0)
Додај во кошница

Само 7 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Пренослив гардеробер

Пренослив гардеробер

3.700 ден
(0)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

3.999 ден

Само 2 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

SKU: RYG12B Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart