Електрично биро со прилагодлива висина

17.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Електрично биро со прилагодлива висина

Опис на производот:

Боја: бела и рустикално кафеава
Материјал: иверица, челик, Оксфордско платно
Големина: 60 x 140 димензии на плотната и во висина оди од 72-до120цм.
Тежина: 33,4 кг
Макс. вкупен капацитет на оптоварување: 80 kg

биро со механизам електрично биро со подесување на висинабиро со подесување на висинабиро ценаПрилагодлива висина и функција за меморија:

Електрично биро со прилагодлива висина помеѓу 72 и 120 см. Седење или стоење? Најдете ја идеална положба; исто така бирото има вкупно 3 висини како брзо поставување.

Избери, складирај, наполни:

Средната полица на држачот на мониторот е прилагодлива во висина; на двете страни има 2 фиоки; перфорирани плочи за криење кабли и 2 AC приклучоци и 2 USB порти за полнење.

Мотор со висок квалитет:

Обезбедува рамномерно поставување и ниско ниво на бучава (<50dB); механизмот за прилагодување на висината застанува и малку се повлекува кога ќе удри во пречка за да го заштити бирото од оштетување.

Со кука и осветлување:

Страничната кука може да се користи за закачување на слушалки за да се олесни пристапот; вклученото прилагодливо LED осветлување ја осветлува вашата работна површина за подобра атмосфера.

Цврста конструкција:

Двојната лента за поддршка му дава висока стабилност на горниот дел од масата – нема повеќе нишање. Благодарение на челичната рамка, ова биро кое може да се прилагоди на висина може да собере до 80 кг.

биро скопјебиростоечко биробироа

канцелариско биро

подвижни бироа

Електрично биро со прилагодлива висина

Висококвалитетен челик – Ова биро има цврста конструкција и нуди висока стабилност.

Електрично биро со подесување

Вклучени универзални стапала – Прилагодливите стапала може да се заменат со универзални тркалца за да ги задоволат вашите различни потреби.

Содржина на пакетот:

1 x биро 1 x адаптер
1 x контролер
2 x куки
1 x пакет со додатоци
1 x Инструкции

 

Детали за производот: Електрично биро со прилагодлива висина

Боја

Рустикално кафеава, Бела

3 мислења за Електрично биро со прилагодлива висина

4.7 од 5
2
1
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Електрично биро со прилагодлива висина photo review
  Електрично биро со прилагодлива висина photo review
  Електрично биро со прилагодлива висина photo review
  Електрично биро со прилагодлива висина photo review
  Електрично биро со прилагодлива висина photo review
  +3
  С**** П*
  Добар изглед на маса. Материјалите се убави и изгледаат о...Повеќе
  Добар изглед на маса. Материјалите се убави и изгледаат отпорни. Добро спакувани, лесни упатства и вклучени резервни делови. Прекрасно за парите.
  Г******
  Не може да биде подобро! Испораката беше брза и масата бе...Повеќе
  Не може да биде подобро! Испораката беше брза и масата беше лесна за поставување. Високо квалитетен материјал, многу добар квалитет! Можам само да го препорачам.
  К
  Цена-перформанси се добри. Доволно за домашна канцеларија...Повеќе
  Цена-перформанси се добри. Доволно за домашна канцеларија.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Електрично биро со прилагодлива висина
  Електрично биро со прилагодлива висина

  17.999 ден

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  подвижно биро

  Биро со електрично подесување на висината LSD114X01

  21.999 ден
  (9)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Електрично биро

  Електрично биро

  16.999 ден18.999 ден
  (4)
  Select variation
  ×
  Исчисти

  17.999 ден

  SKU: N/A Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart