Електрично биро LSD026X01

17.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: винтиџ кафеава црна основа
Материјал: иверица, челик, неткаен материјал
Големина: 70 x 160 x (72-120) cm
Дебелина на масата: 1,5 см
Тежина: 31,2 кг
Максимална носивост: 80 kg

Предности на електричното биро:

  • Прилагодлива висина за менување на држењето на телото
  • Складирање од 4 различни висини за брзо прилагодување
  • Нежно прилагодување на висината со низок шум
  • Џеб за складирање на страна за поголема организација

биро

електрични бироа

подвижно биро

електрично биро

бироа

електрично биро со прилагодлива висина

електрично биро

маса

Тивко поставување – Прилагодувањето на висината со низок шум <50 dB обезбедува тивка работна средина.

работна маса

Организирани кабли – Благодарение на дупките, можете да создадете уредна работна маса и да ја зголемите вашата работна ефикасност.

4 Мемориски копчиња и заштита од закочување:

Можете да ја прилагодите висината на електричното биро помеѓу 72 и 120 cm и да складирате 4 претпочитани висини. Има и систем за заштита при подигање или спуштање на бирото.

Џеб од ткаенина на левата или десната страна за книги, списанија и друго, 3 куки за слушалки и чанти, 2 приклучоци за добро организирани кабли. Ништо не ја промовира вашата концентрација повеќе од уредно биро!

Атрактивен изглед со многу детали:

Споената масса во винтиџ кафеава и основна црна боја му дава на ова електрично биро повеќе стил, а текстурата слична на ткаенина во основната црна површина на масата дава удобно чувство.

Означените делови и илустрираните упатства кои лесно се следат обезбедуваат монтажа без напор. Така, можете да најдете флексибилен стил на работа за кратко време!

Стабилна и низок шум:

Ова електрично биро со цврста челична рамка што може да издржи до 80 kg; тивка масичка со работен шум помал од 50 dB.

Содржина на пакетот:

1 x Електрично биро
1 x адаптер
1 x контролер
1 x торба за складирање
3 x Куки
1 x пакет со додатоци
1 x Инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Електрично биро LSD026X01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Електрично биро LSD026X01
Електрично биро LSD026X01

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Електрично биро

Електрично биро

16.999 ден18.999 ден
(4)
Select variation
×
Исчисти
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Електрично биро со подесување на висина LSD018B01

Електрично биро со подесување на висина LSD018B01

17.999 ден19.999 ден
(5)
Select variation
×
Исчисти

17.999 ден

Бесплатна Достава: 20-27 дена

SKU: LSD026X01 Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart