Ѕидна полица

1.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава
Материјал: МДФ (лесонит со средна густина), метал
Големина: 60 x 20 x 3,8 cm
Тежина на ѕидната полица: 3,8 кг
Макс. Носивост по полица (гипс картон): 10 kg
Макс. Капацитет на полица (цврст ѕид): 15 kg.

рафтове ikeaЗа уникатно искуство во украсувањето
Ако откриете дека на вашите подови им недостасува просторот што ви треба за уште една висока ѕидна полица за да ги покажете вашите украси, фотографии, колекции!

Оваа рустикална кафеава ѕидна полица не е само за држење на вашите украси, таа е самата декорација. Без разлика дали ќе ја поставите во вашата дневна соба, спална соба, ходник, кујна или, да бидеме искрени, сите горенаведени – сигурно ќе привлече внимание.

Иако добриот изглед е важен, најважно е она што е внатре. Затоа ја дизајниравме оваа ѕидна декоративна полица со висококвалитетен медијапан од E1 степен за издржлива, долготрајна поддршка.

СОСТАВУВАЊЕТО НАПРАВЕНО ЕДНОСТАВНО: Со нумерирани делови, детални инструкции и подготвени во само неколку едноставни чекори, можете да ја поставите оваа декоративна полица за кратко време.

Користете ја оваа рустикална кафеава декоративна ѕидна полица во вашата дневна соба за да ги покажете вашите семејни фотографии, во бањата за да држите сапуни и тоалети или во кујната како кујнска полица за зачини.

ikea рафтове

povekenamenski raftove

стенни рафтове

dzidni polici

ѕидни полици

 

 

ѕидни полици на попуст

Едноставен стил со одлична декоративна функција
Ѕидна полица што заштедува простор ќе биде вашиот идеален избор за едноставен домашен декор.

dzidni polici na popust

Лесно склопување
Нема комплицирано склопување овде! Лесно читливите упатства и нумерираните делови ви овозможуваат лесно и брзо да ја поставите полицата за ѕидот.

zidni polici

Квалитетна полица
Цврстиот метал и силниот МДФ резултираат со квалитетна дрвена полица во индустриски стил.

Содржина на пакетот:

1 x ѕидна полица
1 x комплет за монтирање
1 x Инструкции

5 мислења за Ѕидна полица

5.0 од 5
5
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Ѕидна полица photo review
  Д******
  Квалитетни полици кои се добро изработени и имаат цврстина.
  Ѕидна полица photo review
  Д******
  Полиците изгледаат одлично и беа лесни за поставување. Баш тоа што го сакав.
  B****** A*******
  Dobri se
  Ѕидна полица photo review
  a******* m******
  Оваа полица изгледа одлично и беше лесна за поставување. Баш тоа што сакав.
  Ѕидна полица photo review
  a******* m******
  Оваа полица изгледа одлично и беше лесна за поставување. Баш тоа што сакав

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Ѕидна полица
  Ѕидна полица

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Сет од 2 ѕидни полици

  Сет од 2 ѕидни полици

  2.500 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  1.999 ден

  Само 3 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LWS26BX Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart