Ѕиден кабинет за бања

4.199 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: бела
Материјал: МДФ (лесонит со средна густина)
Големина на производот: 20 x 60 x 70 cm
Тежина на производот: 9,6 кг
Макс. носивост: 15 kg
Макс. носивост на секој слој: 5 kg

стенен шкаф бг

стенен шкаф цени

стенен шкаф бугарија цена

Овој ѕиден кабинет ја подобрува функционалноста додека додава современ шарм во вашата бања.

Бидете организирани: Неопходни средства за миење, производи за нега на коса, шишиња парфеми – овој ѕиден кабинет со димензии 60 x 20 x 70 cm ви помага да ги организирате овие предмети на едно место, држејќи ги постојано на растојание за дофат.

Внатрешната полица има 5 поставки за висина за да ги задоволи вашите потреби: исто така, 1 отворена полица дава брз преглед и нуди совршена седало за вашето шише со парфем или најчесто користените предмети.

Едноставно склопување: Нема потреба да поминувате часови за да го склопите овој удобен ѕиден кабинет – со само неколку чекори и детални упатства, ќе го поставите за кратко време.

стенен шкаф за баня икеа

стенен шкаф

стенен шкаф за баня виденов

кабинет

Квалитетен медијапан – Овој ѕиден кабинет е изработен од квалитетен медијапан кој лесно се чисти и е отпорен на абење.

skafovi za banja

Практични копчиња – Сребрените копчиња на вратите придонесуваат за убав изглед и го олеснуваат отворањето и затворањето на вратите.

кабинет за бања

Магнет – Магнетот ја одржува вратата на овој ѕиден кабинет затворена, но лесно се отвора.

 

стенен шкаф

 

Ironwood.mk ви обезбедува професионална услуга пред и по купувањето; не чекајте повеќе и уживајте сега!

Содржина на пакетот:

1 x ѕиден кабинет
1 x чанта за додатоци
1 xУпатство за употреба

 

 

1 мислење за Ѕиден кабинет за бања

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Ѕиден кабинет за бања photo review
  Zdravo, dali bi moželo ova škafče da se izraboti vo dab sonoma. Bi poračala ...Повеќе
  Zdravo, dali bi moželo ova škafče da se izraboti vo dab sonoma.
  Bi poračala 1 proizvod ,možebi so 80cm širočina

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Ѕиден кабинет за бања
  Ѕиден кабинет за бања

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  шкаф-за-бања

  Кабинет за бања

  5.899 ден
  (0)
  Select variation
  ×
  Исчисти
  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  skaf za banja

  Шкаф за бања

  5.499 ден
  (0)
  Select variation
  ×
  Исчисти
  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Шкаф со 4 фиоки и полица

  Шкаф со 4 фиоки и полица

  6.200 ден
  (1)
  Select variation
  ×
  Исчисти

  4.199 ден

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  SKU: BBC27WT Категорија:
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart