Полица за складирање

4.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 7

 

 

 

 

Опис на производот:

Број на полици: 6
Димензии на производот: 70 x 24 x 190,5cm
Тежина на артиклот 21,7 кг
Форма: правоаголна
Стил: Рустикален
Боја: Рустикално кафеава и бела
Материјал: иверица со меламин фурнир

Дрвена библиотека

уникатни полици за книги

библиотека за книги

polici za knigi

Заштеда на простор – Оваа компактна полица не зазема многу простор.

polici na akcija

2 уреди против превртување – Тие ја зголемуваат стабилноста на полица за безбедна употреба.

polici za ukrasi

Елегантна полица – Оваа дизајнерска полица ќе додаде оригиналност во вашиот ентериер.

библиотека бугарија цени

 

Дрвена библиотека мебел ви

Уникатен дизајн со функционална намена
Време е да им дадете на вашите книги полица исто толку интересна како што се. Зачинете го вашиот дом со оваа модерна библиотека со 6 нивоа со уникатен дизајн во форма на S. Дозволете вашите книги, растенија и украси да стојат на прекрасен уникатен дисплеј кој ја раскажува својата приказна.

 

Содржина на пакетот:

1 x Рафт за книги
1 х торба со додатоци
1x инструкции

Детали за производот: Полица за складирање

Боја

Кафеава, Бела

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Полица за складирање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
biblioteka

Библиотека

4.199 ден
(1)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
Библиотека со 6 нивоа

Библиотека со 6 нивоа

5.999 ден
(0)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
библиотека-2

Библиотека со 6 рафтови

6.399 ден
(14)
Додај во кошница

Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

4.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 7
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart