Детски организатор за складирање

3.799 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Опис на производот:

Боја: Бела
Материјал: ПП пластични листови со метална жичана рамка, ABS конектори
Големина на производот: 153 x 31 x 153 cm
Големина на единечна коцка: 30 x 30 x 30 cm
Тежина на производот: 10,5 kg
Макс. оптоварување на секоја коцка: 10 kg

организатор за складирање детски организатор за складирање

детски организаторВнесете го чистењето во игрите: ракети, астронаути и планети – вашиот мал вселенски истражувач ќе викне од возбуда откако ќе го види складирањето на коцки со ѕвездени мотиви; тие ќе бидат желни да ја сокријат својата припадност во оваа база кога ќе заврши времето за играње.

Стабилно место: Обично, децата не се грижат за долговечноста на нивните играчки, туку родителите се грижат за долговечноста на нивните играчки. Отфрлете ги вашите грижи бидејќи овој организатор за складирање на коцки е направено со задебелени PP пластични листови, цврсти метални рамки и пластични конектори, осигурувајќи дека издржува тежина од 10 кг по коцка.

Извонредна основа за сите: играчки за вашите деца, облека, куп книги – понудете им пријатен дом во овој детски организатор за складирање со 30 x 30 x 30 cm по коцка. Чекај, што е со повисоките работи како играчки за диносауруси? Само отстранете 1 панел за да добиете поголема полица и готови сте!

Составувањето е лесно: со вклучен гумен чекан и јасни упатства, склопувањето на овој организатор за деца никогаш не било полесно! Исто така, панелите може лесно да се преместуваат и да се складираат откако ќе се расклопат.

Впечатлив изглед: привлечните шеми, пространиот простор за складирање и вклучен комплет против превртување за дополнителна безбедност, го прават овој организатор добредојден додаток во детските спални соби, игротеки и училниците во градинка!

детски организатор за играчки

детски

организатор за деца

детски организатор за складирање

организатор за складирање за деца

Содржина на пакетот:
56 x Млечно бела плоча (30 x 30 cm)
16 x шарена плоча на вратата (30 x 30 cm)
52 x бел ABS пластичен конектор
1 x мал чекан
2 x Анти
Уред против превртување
1 x Инструкции

10 мислења за Детски организатор за складирање

4.9 од 5
9
1
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Детски организатор за складирање photo review
  Детски организатор за складирање photo review
  Детски организатор за складирање photo review
  Детски организатор за складирање photo review
  +2
  Е*** М*
  Одличен производ. Пристигна брзо и добро спакувано. Лесно...
  Одличен производ. Пристигна брзо и добро спакувано. Лесно се склопува. Совршено за играчките на ќерка ми. Дефинитивно би препорачал!
  Детски организатор за складирање photo review
  С***
  Неверојатен производ ни требаше некаде за да ги скриеме д...
  Неверојатен производ ни требаше некаде за да ги скриеме детските играчки и ова е совршено! Одговара на товари и девојките имаат по 1 кутија во која ги ставаат сите свои работи, а остатокот ги има нивните заеднички играчки. И толку ефтино! Дефинитивно би препорачал!
  Детски организатор за складирање photo review
  С*****
  Апсолутно совршената единствена причина зошто дадов 4 ѕве...
  Апсолутно совршената единствена причина зошто дадов 4 ѕвезди на цврстината е поради мојот незгоден стил на градба
  Детски организатор за складирање photo review
  Џ*** Ф****
  Апсолутно совршен за сите детски играчки. Брилијантно
  Детски организатор за складирање photo review
  М******* И******
  Неверојатно!! Лесно се склопува и цврсто. Чисто бело, лес...
  Неверојатно!! Лесно се склопува и цврсто. Чисто бело, лесно се чисти, а вратите се со пријатна боја. Производителот ми препорача два модели за склопување, јас се слободив малку да го модифицирам и добив 20 коцки дури и ако некои без врати. Тие се неверојатни за книги, кои ги имаме во многу! Препорачувам сите тешки предмети да се стават на долниот дел, само заради безбедност и издржливост. Ако сакате да го преместите, направете го празно, во спротивно ризикувате да се распадне. Јас сум многу многу задоволен од производот. Децата имаат дури и празна коцка со врата за да можат да стават што сакаат таму и никој да не допира.
  Детски организатор за складирање photo review
  А********* П******
  Прекрасен орман за играчки, многу простран и простран и о...
  Прекрасен орман за играчки, многу простран и простран и остава прекрасен впечаток, а лесно се склопува. Многу задоволна.
  Детски организатор за складирање photo review
  М****
  Лесна монтажа, лесна конструкција, совршена за детска соб...
  Лесна монтажа, лесна конструкција, совршена за детска соба.
  Детски организатор за складирање photo review
  Детски организатор за складирање photo review
  Детски организатор за складирање photo review
  +1
  М*****
  Го сакам тоа. Можете да ги поставите модулите како што са...
  Го сакам тоа. Можете да ги поставите модулите како што сакате. Ако не ставите разделник во средината, можете да ги организирате коцките така што ќе ги направите поголеми во зависност од тоа што сакате да складирате. Склопувањето е лесно. Коцките имаат голем капацитет. Комбинирав игра од 10 коцки со друга од 15.
  Детски организатор за складирање photo review
  Д******
  Купено за да може да чувате детски книги и играчки, треба...
  Купено за да може да чувате детски книги и играчки, треба да внимавате при склопувањето бидејќи се штипки, а понекогаш не е доволно засечено, па вратите се малку нишани. Имав 1 дополнителна врата мислам како резервна ако некоја од нив се скрши, инаку одговара на моите очекувања и описот. Многу тешки кутии, доставувач го донел но внимавај ако одиш да го земеш од реле за пратки да не ти се скрши грбот (11кг) мислам. Но, генерално, задоволен од моето купување, за да видам со текот на времето дали е сигурен за децата
  Детски организатор за складирање photo review
  М*****
  Лесен за склопување, брз, лесен, можност за правење разли...
  Лесен за склопување, брз, лесен, можност за правење различни форми, добар квалитет. Многу добро 👍

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Детски организатор за складирање
  Детски организатор за складирање

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  организатор за книги

  Организер за играчки и книги

  4.999 ден
  (19)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 20-27 дена

  3.799 ден

  Бесплатна Достава: 20-27 дена

  SKU: LPC902W Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart