Биро со електрично подесување на висината LSD114X01

21.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2

Опис на производот:

Број на модел: LSD114X01
Боја: Винтиџ кафеава и црна.
Димензии на производот: 60 (ширина) x 140 (должина) x 72-120 cm (висина); 31,6 килограми
Материјал: Инженерски легиран челик од дрво
Дебелина на масата: 1,5 см.
Ниво на бучава: <50 dB
Брзина на прилагодување: 25 mm/s
Максимално оптоварување на стоечкото биро: 80 kg.
Посебни карактеристики: Прилагодлива висина

podvizni biroa

komjuterska masa

biro na akcija (2)

biro na akcija (1)

akcii biroa

kancelarisko biroПредности на електричната маса:

 

Прилагодлива висина за менување на држењето на телото. Складирање на 4 различни висини за брзо прилагодување. Меко, тивко прилагодување на висината.

ФУНКЦИЈА НА ПРИЛАГОДУВАЊЕ ВИСИНА И МЕМОРИЈА НА ПОДВИЖНОТО БИРО: Оваа маса е бескрајно прилагодлива во висина помеѓу 72 и 120 cm и има многу ниско ниво на бучава при прилагодување на висината (< 50 dB).

Вграден приклучок: со 2 контакти за полнење и 2 USB порти, благодарение на интегрираното жици, потребен е само еден кабел за напојување на моторот и полнење на мобилниот телефон и другите уреди заедно.

ФИОКА И КУКИ: Мала фиока (22,7 x 32,5 x 4,0 cm) за канцелариски материјали, горниот дел од фиоката за лаптоп или документи; Куката од страната може да се користи за закачување слушалки за да се обезбеди лесен пристап.

Цврсти и стабилни: двојните потпорни греди и цврстите ногарки обезбедуваат стабилна поддршка (оптоварување до 80 кг); прилагодливите ногарки може да се заменат со 4 тркала со сопирачки, благодарение на сопирачките не мора да се грижите за стабилноста.

Содржина на пакетот:

1 x Електрично стоечко биро
1 x Контролна кутија
1 фиока
1 x штекер
1 x Кука
4 тркалца
1 x пакет додатоци
1 x Инструкции

9 мислења за Биро со електрично подесување на висината LSD114X01

5.0 од 5
9
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. This table has helped me in many ways and will recommend… was really easy to ...Повеќе
  This table has helped me in many ways and will recommend… was really easy to fix
  Super. Isto kako na slika. Fala vi
  Биро со електрично подесување на висината LSD114X01 photo review
  Материјалот е многу добро направен. 👍 Описот за склопување е одличен
  Биро со електрично подесување на висината LSD114X01 photo review
  Биро со електрично подесување на висината LSD114X01 photo review
  Биро со електрично подесување на висината LSD114X01 photo review
  Биро со електрично подесување на висината LSD114X01 photo review
  +2
  Сите предмети беа спакувани многу добро и безбедно. Во овој случај, „Made in ...Повеќе
  Сите предмети беа спакувани многу добро и безбедно. Во овој случај, „Made in China“ го има истиот квалитет, пакување и инструкции за склопување како и претходно познатото „Made in Germany“. Никогаш не сум видел вакво нешто во германските продавници за мебел. Се совршено!!!
  Биро со електрично подесување на висината LSD114X01 photo review
  Навистина ми се допаѓа вредноста за парите со овој производ. Мислам дека е не...Повеќе
  Навистина ми се допаѓа вредноста за парите со овој производ. Мислам дека е непобеден! Функциите за автоматско прилагодување на висината се доста софистицирани, запомнуваат четири различни поставки, а исто така запомнуваат максимални и минимални висини што се поставени, како и автоматско запирање кога се откриваат предмети. Палубата беше прилично лесно да се состави што беше убаво. Иако бирото е направено од иверица, а не од вистинско дрво, сепак е многу убав финиш и изгледа одлично. Приклучоците за струја и USB приклучоците се исто така многу кул.
  По една недела со бирото, морам да кажам дека беше одлична инвестиција. Јас с...Повеќе
  По една недела со бирото, морам да кажам дека беше одлична инвестиција. Јас сум целосно задоволен од производот и цената одговара на квалитетот.
  Биро со електрично подесување на висината LSD114X01 photo review
  Убави материјали, цврсти и функционални. Мојата продуктивност се подобри мног...Повеќе
  Убави материјали, цврсти и функционални. Мојата продуктивност се подобри многу, и нема повеќе болки во грбот или нозете додека работам. Неверојатно купување
  Биро со електрично подесување на висината LSD114X01 photo review
  Биро со електрично подесување на висината LSD114X01 photo review
  Биро со електрично подесување на висината LSD114X01 photo review
  Биро со електрично подесување на висината LSD114X01 photo review
  +2
  - Пристигна Брзо, - Лесно се склопува (30 мин.), - Многу убави завршетоци, ...Повеќе
  - Пристигна Брзо,
  - Лесно се склопува (30 мин.),
  - Многу убави завршетоци,
  - Дебел челик, тежок и стабилен склоп,
  - Упатства јасни
  - торбичка со дополнителни додатоци во случај на губење на делови
  - Одлична вредност !!!
  - Совршени димензии,
  - Многу добро изработен!!!
  Зачуден сум од целата работа! Немам поплаки!
  Среќен сум со моето купување. Монтажата е едноставна. Можни се 4 програми од ...Повеќе
  Среќен сум со моето купување. Монтажата е едноставна. Можни се 4 програми од 70 до 120 см. Нема откривање на објекти. Моторот е тивок.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Биро со електрично подесување на висината LSD114X01
  Биро со електрично подесување на висината LSD114X01

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Електрично биро

  Електрично биро

  16.999 ден18.999 ден
  (4)
  Select variation
  ×
  Исчисти
  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  elektricno biro

  Електрично биро со подесување на висина LSD019W01

  18.999 ден20.999 ден
  (3)
  Select variation
  ×
  Исчисти

  21.999 ден

  Само 1 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LSD114X01 Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart