Библиотека

7.299 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 88 x 33 x 149 cm
Тежина на полица за книги: 21,5 кг
Вкупно Макс. носивост: 50 kg

Ако вие и вашите книги сте подготвени за следното поглавје, време е да се појави оваа декоративна полица. Рустикалните кафени табли и елегантната црна челична рамка создаваат изглед што му дава на вашиот простор освежен и ажуриран стил.

Поставете ја оваа 4-степена метална полица за книги со 8 отворени прегради во вашата дневна соба, канцеларија или спална соба и создадете пријатно катче за читање за кое сонувате.

Индустриска приказна: ова не е научна фантастика, оваа индустриска полица за складирање навистина ќе донесе безвременски шарм во вашиот ентериер!

Со врвни честички и цврста челична рамка, оваа метална полица ќе ве придружува при читањето на вашите омилени книги повторно и повторно! Без разлика на големите романи или серија стрипови, може да ги собере сите до 50 кг.

Обезбедени детални инструкции! Оваа полица за книги доаѓа со упатство за употреба што лесно се следи и нумерирани делови за да стане еден од најлесните парчиња мебел што ќе ги составите.

biblioteka ceni

библиотеки

Заштитни задни панели
Вашите сосема нови книги сега имаат безбедно место за престој! Со заштитните задни панели, нема шанси да испаднат од задниот дел.

biblioteki ceni

Повеќенаменско складирање
Садови, рамки за фотографии или украси? Можете да ставите се на оваа библиотека за складирање. Или зошто да не го наполните и со убави сукуленти саксии?

рафтови на попуст

Практични странични шипки
Забелешки, разгледници, слушалки…закачете ги на страничните шипки за да го оптимизирате просторот за складирање!

библиотеки на попустСодржина на пакетот:

1 x полица
1 x комплет за склопување
1 x комплет против тркалање
1 x Инструкции

 

5 мислења за Библиотека

5.0 од 5
5
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. N*** L*******
  Mi se dopaga proizvodot, izgleda kvalitetno i korisno.
  m***
  Ми требаше модерна единица за полици за моето поставување коктели. Тој е одли...Повеќе
  Ми требаше модерна единица за полици за моето поставување коктели. Тој е одличен квалитет, многу цврст
  r****
  Изгледа одлично и е убаво и цврсто.
  d***
  Малку долго за склопување но на крајот е цврсто и добро направено. Одлична вр...Повеќе
  Малку долго за склопување но на крајот е цврсто и добро направено. Одлична вредност за парите
  Библиотека photo review
  z*** m**********
  Ова држи толку многу, цврсто е и изгледа добро. Купив соодветни кутии кои се ...Повеќе
  Ова држи толку многу, цврсто е и изгледа добро. Купив соодветни кутии кои се вклопуваат во 2 полици и го оставаат највисокото ниво за книги

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Библиотека
  Библиотека

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Библиотека со 6 нивоа

  Библиотека со 6 нивоа

  5.999 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  библиотека-2

  Библиотека со 6 рафтови

  6.399 ден
  (14)
  Додај во кошница

  Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Голема полица

  Голема полица

  8.999 ден
  (16)
  Додај во кошница

  Само 5 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  7.299 ден

  Само 4 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart