Библиотека со 6 рафтови

6.399 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 30 x 80 x 180 cm
Тежина на производот: 20,2 кг
Макс. носивост на рафтот со полици: 40 kg

етажна библиотека бугарија цени

етажна библиотека виденов цени

етажна библиотека бг

етажна библиотека икеа

етажна библиотека цени

полица за книги

Геометрискиот внатрешен простор може да ги задоволи вашите потреби за складирање на предмети со различни големини.

рафт со полици

Лесно се чисти – Полиците имаат мазна и издржлива површина која лесно може да се избрише со крпа.

декоративни полици

Прилагодливи стапала – Прилагодливите стапала ја зголемуваат стабилноста на полицата за книги додека го штитат вашиот под од гребнатини.

етажна библиотека цена

Повеќе опции за складирање: Овој рафт со 6 нивоа полици со геометриски облик има полици со различни висини.

Преградите на оваа полица се во посебни форми (максимална висина 57,2 см, минимална висина 26,5 см) за лесно складирање на вашите работи со различни големини

Повеќе можности: Оваа декоративна полица може да се користи во кабинетот за чување книги и списанија, во дневната соба за прикажување фотографии или украси или во кујната за чување шишиња и тегли.

Издржлив и цврст: Иверката и челикот се комбинираат за да обезбедат издржливост, сила и долг работен век каде и да ја поставите оваа метална полица во вашиот дом.

Добра стабилност: Оваа висока метална полица има прилагодливи стапала на дното, што ја прави стабилна на малку нерамните подови; комплетот за фиксирање дополнително ја подобрува стабилноста и безбедноста на овој рафт со полици.

Лесно се склопува: Не се потребни дополнителни алатки! Со детални упатства и нумерирани делови, можете брзо да ја составите оваа декоративна полица со 6 нивоа и да започнете со украсување.

Ако ви се допаѓа оваа декоративна полица во индустриски стил, проверете ги другите во оваа серија на Ironwood.mk. Имаме многу опции за совпаѓање кои ќе ви помогнат да го исполните вашиот дом со стилски и функционален мебел.

Содржина на пакетот:

1 x полица
1 x комплет за склопување
1 x Инструкции

14 мислења за Библиотека со 6 рафтови

5.0 од 5
14
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Добар квалитет, изгледа одлично за цената,добро се вклопи во нашата дневна со...Повеќе
  Добар квалитет, изгледа одлично за цената,добро се вклопи во нашата дневна соба. Лесно се склопува дадени се сите потребни инструкции.
  Mi go dostavija preubav e
  Библиотека со 6 рафтови photo review
  Изгледа добро и изгледа прилично цврсто
  Библиотека со 6 рафтови photo review
  Ја сакам оваа полица за книги, беше лесно да се состави, многу стабилна и раб...Повеќе
  Ја сакам оваа полица за книги, беше лесно да се состави, многу стабилна и работи во областа каде што ја имам. Мојот син го сака и тоа значи дека можам да имам повеќе растенија и фотографии изложени од порано.
  Библиотека со 6 рафтови photo review
  Навистина лесно се составува дури и сами. Толку многу простор на располагање ...Повеќе
  Навистина лесно се составува дури и сами. Толку многу простор на располагање и изгледа одлично 💚
  Библиотека со 6 рафтови photo review
  Навистина убава полица за книги, тоа беше она што го барав, па дури и одговар...Повеќе
  Навистина убава полица за книги, тоа беше она што го барав, па дури и одговара на мојата маса. Единствениот проблем е што тие го користат хермесот како нивна компанија за испорака, а хермесот навистина не се грижат за предметите на луѓето. Доставувачот ја испушти кутијата пред мојата врата и можев да ја слушнам од внатрешноста на мојата куќа со затворена врата. За среќа сè беше оштетено, но јас испарував.
  Библиотека со 6 рафтови photo review
  Одлична цена изгледаше одлично многу лесно да се состави супер среќен
  Библиотека со 6 рафтови photo review
  Библиотека со 6 рафтови photo review
  Библиотека со 6 рафтови photo review
  +1
  Ова испадна малку подобро отколку што очекував. Лесно се изработува и изгледа...Повеќе
  Ова испадна малку подобро отколку што очекував. Лесно се изработува и изгледа прилично убаво. Доволно е солиден и јас сум сосема задоволен со тоа.
  Библиотека со 6 рафтови photo review
  Библиотека со 6 рафтови photo review
  Библиотека со 6 рафтови photo review
  +1
  Тие се убави. Стабилноста е максимална, тие вклучуваат регулирање на нозете. ...Повеќе
  Тие се убави. Стабилноста е максимална, тие вклучуваат регулирање на нозете. Ставаат дополнителни завртки. Полиците имаат убава боја и се прикачени на структурата со завртки. Испораката беше многу побрза од очекуваното, ни кажа дека ќе пристигнат помеѓу 12 и 15 септември и пристигнаа на 8ми препорачано.
  Библиотека со 6 рафтови photo review
  Полицата пристигна брзо, добро спакувана и средена. Сите артикли се поединечн...Повеќе
  Полицата пристигна брзо, добро спакувана и средена. Сите артикли се поединечно спакувани и етикетирани. Ова ја прави изградбата уште полесна. Навистина многу се забавував додека го градев. Беше завршено за еден час. Сега е безбедно на ѕидот и моите растенија го најдоа своето место. Навистина сум задоволен и веќе добив многу позитивни повратни информации. Мило ми е што го нарачав. Уште нешто...цената е исто така неверојатна. Дури и во добро познатата шведска продавница за мебел нема ништо споредливо. Значи, сè беше направено правилно.
  Прекрасен додаток во мојата дневна соба. Прекрасна боја и лесен за склопување...Повеќе
  Прекрасен додаток во мојата дневна соба. Прекрасна боја и лесен за склопување.
  Библиотека со 6 рафтови photo review
  Сè совршено! Изгледа точно како на сликата, лесно се составува! Супер неверој...Повеќе
  Сè совршено! Изгледа точно како на сликата, лесно се составува! Супер неверојатно колку брзо пристигна, пристигна 2 недели порано од планираното! 🫱🏼‍🫲🏽☺️
  Топ Квалитет! Прекрасен и многу лесен за склопување. Но: Давателот на услугат...Повеќе
  Топ Квалитет! Прекрасен и многу лесен за склопување. Но: Давателот на услугата за испорака е катастрофа, не зборувам ни за испораката. Ве молиме размислете за промена!
  Библиотека со 6 рафтови photo review
  Многу задоволен со изгледот и квалитетот, плус услугата за клиенти беше многу...Повеќе
  Многу задоволен со изгледот и квалитетот, плус услугата за клиенти беше многу добра.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Библиотека со 6 рафтови
  Библиотека со 6 рафтови

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Библиотека

  Библиотека

  7.299 ден
  (5)
  Додај во кошница

  Само 4 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Библиотека со 6 нивоа

  Библиотека со 6 нивоа

  5.999 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 7
  Полица за книги цена

  Полица за книги

  5.100 ден
  (5)
  Додај во кошница

  Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  6.399 ден

  Само 2 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LLS119B01 Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart