Библиотека со 6 нивоа

5.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4

Опис на производот:

Боја: Винтиџ кафеава/црна
Материјал: иверица, челик
Целокупна големина: 66 x 30 x 186 cm
Тежина: 16,5 кг.
Макс. оптоварување на ниво: 10 kg.
Макс. Вкупен капацитет на оптоварување: 60 kg.

polica so 6 nivoa

Одговара насекаде
Оваа полица за книги има 6 нивоа на кои можете да поставите украси, растенија или други предмети. Винтиџ полицата можете да ја поставите во дневната соба, спалната соба, бањата или ходникот.

Наша цел е долг работен век
Висококвалитетна иверица, цврста челична рамка – ова се тајните на долгиот век на оваа полица за складирање. Секоја полица може да собере до 10 кг.

Лесно склопување
Благодарение на лесните инструкции и означените поединечни делови, ќе потрошите помалку време за да ја составите оваа полица отколку да изберете книга.

Без нишање, без мака
Вашата мачка се качува на вашата полица и сè се ниша, па дури и паѓа – страшна мисла, нели? Прицврстете ја полицата цврсто на ѕидот со вклучената заштита за навалување, 4 прилагодливи стапала обезбедуваат и дополнителна стабилност.

полици за складирање скопје

rustikalni polici

Винтиџ полици – Полиците со рустикално дрво додаваат допир на топлина на оваа полица со индустриски дизајн.

najprodavani polici

Прилагодливите стапала даваат дополнителна стабилност на полицата за да се спречи нејзиното нишање.

најпродавани полици

Практични и издржливи – Комбинацијата на пространи полици и цврста челична рамка нуди многу простор и висока стабилност.

Содржина на пакетот:

1 x полица за книги
1 x пакет додатоци
1 x заштита против навалување
1 x Инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Библиотека со 6 нивоа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Библиотека со 6 нивоа
Библиотека со 6 нивоа

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
biblioteka

Библиотека

4.199 ден
(1)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
библиотека-2

Библиотека со 6 рафтови

6.399 ден
(14)
Додај во кошница

Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
Полица за книги

Полица за книги

7.700 ден
(0)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

5.999 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart