Библиотека

4.199 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава
Библиотечен материјал: иверица
Големина на производот: 50 x 25 x 140 cm
Тежина на полицата: 11,4 кг
Макс. Носивост по преграда: 10 kg
Макс. Носивост Вкупно: 50 kg

Библиотека-виденов-цени

Библиотека виденов ценаОваа голема дрвена библиотека ги шири своите гранки во вашата дневна соба за да го сублимира вашиот простор за читање.

Уреден простор: Направете оваа дрвена полица во облик на дрво да цвета така што ќе ги ставите сите ваши богатства на нејзините гранки. Има 8 прегради за складирање на вашите книги…но тоа? не е се? Ставете и ЦД-а, списанија, украси, растенија во саксии и многу повеќе!

Без проблеми: Со заоблени агли за спречување на удари, 2 задни панели и странични панели за безбедно држење на книгите, безбедно е да се користи. Дополнително, доаѓа со комплет против превртување.

Со својата компактна големина од 50 x 25 x 140 cm (Д x Ш x В), оваа библиотека зафаќа многу малку простор. Можете лесно да создадете катче за читање во дневната соба, спалната соба или канцеларијата.

Лесно разбирливите илустрирани упатства и нумерираните делови го олеснуваат составувањето на оваа декоративна полица за складирање.

Библиотека икеа

Библиотека виденов

Библиотека цени виденов

Библиотека цени бг

 

 

Библиотека бг цени

Содржина на пакетот:

1 x полица
1 x комплет за фиксирање
1 x комплет за склопување
1 x Инструкции

 

1 мислење за Библиотека

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Оваа полица за книги е многу симпатична,Квалитетно изработена,И добро направе...Повеќе
  Оваа полица за книги е многу симпатична,Квалитетно изработена,И добро направена. 10/10 препорачуваме да ја купите.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Библиотека
  Библиотека

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Библиотека со 6 нивоа

  Библиотека со 6 нивоа

  5.999 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Полица за книги со 6 нивоа

  Полица за книги со 6 нивоа

  7.800 ден
  (3)
  Додај во кошница

  Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  4.199 ден

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  SKU: LBC66BXV1 Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart