Бар маса

4.499 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: Црна
Материјал: Иверица, Железо
Големина на производот: 100 x 40 x 90 cm
Тежина на производот: 14 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на масата: 100 kg

 

комплет бар маса и столици

Квалитетна иверица

бар маса

Изграден за издржливост, неговиот црн финиш исто така носи шик, шармантен допир во вашиот простор.

Практичен потпирач за нозе

бар маси

Шанкерската маса е опремена со потпирач за нозе за удобно да се опуштите додека седите.

Прилагодливи стапала

барска маса

Погрижете се масата  да остане избалансирана, дури и на малку нерамните подови.

маси

шанкерска маса

шанк масаОднесете ја вашата трпезарија на следното ниво со оваа едноставна, но импресивна бар маса со тенки метални ногарки со дебелина од 25 x 25 mm и стилски абонос црна завршница; наскоро ќе јадете на удобна висина.

Останува само малку простор во вашата кујна или во трпезаријата? Нема проблем! Оваа шанк маса е длабока само 40 cm, што ја прави идеална за мали трпезарии, додека сепак нуди голема површина за чинии, чаши и прибор за јадење.

Прекрасната маса е незаменлива. Во исто време, основата на масата исто така треба да импресионира, но со стабилност. Ова е обезбедено со металните шипки за носилки со дебелина од 20 x 40 mm долу.

Оваа шанкерска маса се состои од само 6 одделни делови; за 10 минути – и без многу напор – оваа маса ќе биде готова за миг.

Што добивате: Бар маса, додатоци за склопување и начин да го создадете катчето за појадок од вашите соништа.

Содржина на пакетот:
1 x Бар маса
1 x комплет за склопување
1 x комплет против превртување
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Бар маса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
Кујнска полица

Кујнска полица

6.600 ден
(16)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 20-27 дена

4.499 ден

Бесплатна Достава: 20-27 дена

SKU: LBT010B56 Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart