Бар маса за послужување

5.299 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, нерѓосувачки челик
Големина на производот: 40 x 72 x 86 cm
Тежина на производот: 12,7 кг
Макс. Вкупна носивост: 60 kg
Макс. оптоварување на фиоката: 15 kg

Ако уживате да го изненадувате вашето семејство и пријателите со вкусни јадења, но сметате дека вашата маса не е доволно пространа, тогаш оваа кујнска количка е решението. Со својот шармантен спој на романтична рустикална кафена и елегантна црна боја, ви овозможува да ги покажете вашите кулинарски вештини, оставајќи ги сите во стравопочит.

 • Флексибилен послужовник за складирање со 3 нивоа: Отстранлив послужовник што ви помага да носите храна и пијалоци на трпезариската маса. Оваа количка за сервирање со 3 нивоа за дома нуди многу простор за шишиња, чаши и чинии.

 

 • Со 4 тркала (2 заклучување), можете лесно да ја преместите количката за сервирање на забави со вина, овошје или закуски или да ја заклучите на своето место. Со вклучени 4 прилагодливи стапала, можете да ја смените оваа количка за вино во стационарна кујнска полица кога е потребно.

 

 • Цврста и издржлива: Мешавината од робустен челик и панели од честички ја осигурува цврстината на оваа количка со шипки за тркалање, што ја прави не само силна, туку и издржлива за долгогодишно уживање.
 • Јасните упатства, означените делови и вклучената потребна алатка за склопување ви помагаат лесно да ја поставите оваа количка за пијалоци за кратко време.

маса за сервиране на бар

бар маса

подвижна маса за сервиране

бар полица

 

маса за сервиране на бар

Содржина на пакетот:

1 x Бар маса
1 x отстранлив послужовник
4 x прилагодливи стапала
1 x комплет за монтирање
1 x комплет против превртување
1 x Инструкции

3 мислења за Бар маса за послужување

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Апсолутно воодушевена од оваа количка. Добро направена, цврста и разноврсна. ...Повеќе
  Апсолутно воодушевена од оваа количка. Добро направена, цврста и разноврсна. Размислувам да купам повеќе од оваа компанија.
  Бар маса за послужување photo review
  Zadovolni sme od proizvodot vi blagodarime
  Nija dostavija ista e kako na slikite

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Бар маса за послужување
  Бар маса за послужување

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Кујнска количка

  Кујнска количка

  4.700 ден
  (2)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Кујнска полица

  Кујнска полица

  6.600 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Кујнска полица на тркала

  Кујнска полица на тркала

  4.099 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  5.299 ден

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  SKU: LRC72XV1 Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart