Бар количка

4.299 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 60 x 40 x 75 cm
Тежина на производот: 12 кг.
Макс. Горна носивост: 20 kg
Макс. Долна носивост на полица: 15 kg

бар количка цени

Вашиот компетентен помошник:
Никој не сака гломазна количка да ви застане на патот кога сите сте зафатени со создавање на нов рецепт! Оваа компактна, 66 x 26 x 85 cm, кујнска количка која заштедува простор со 3 корисни полици ви помага да работите ефикасно без да ја зафаќате целата кујна.

Стил од сите агли:
Која страна најмногу ви се допаѓа? Дали претпочитате да ги истакнете 3-те полици во рустикално кафена боја или да ја покажете конкретната структура со странична жичана мрежа? Секоја страна ќе ви ги привлече погледите без разлика како и каде ќе ја ставите оваа количка за сервирање!

Оваа полица е лесна за составување има нумерирани делови и лесно разбирливи упатства.

Количка или полица?
Монтирајте ги 4-те тркала, од кои 2 со сопирачки, за да ја лизнете кујнската количка до дневната соба или користете ги прилагодливите стапала за да ја држите кујнската полица неподвижна и стабилна; од вас зависи!

Содржина на пакетот:

1 x Бар количка
1 x комплет за додатоци
1 x Инструкции

16 мислења за Бар количка

4.8 од 5
13
3
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Бар количка photo review
  С***
  Лесно се склопува и совршена големина :)
  J****** I*******
  Ni ja dostavija predobra e
  Бар количка photo review
  С*
  Оваа количка е изненадувачки цврста и со одлична цена.
  Бар количка photo review
  Н**** А****
  Ова беше совршено прилагодено за малиот простор што го имав на ум за него. Бе...Повеќе
  Ова беше совршено прилагодено за малиот простор што го имав на ум за него. Беше многу лесно да се состави и изгледа одлично
  Бар количка photo review
  s******
  Совршено одговараше за малиот агол во нашата куќа, но решетката за вино беше ...Повеќе
  Совршено одговараше за малиот агол во нашата куќа, но решетката за вино беше прилично тешко да се навртува, речиси бидејќи беше помала од мерењата. Инаку задоволен од производот.
  Бар количка photo review
  Л*******
  Ова беше она што ми требаше! Се вклопи совршено во мојата трпезарија. Сега сè...Повеќе
  Ова беше она што ми требаше! Се вклопи совршено во мојата трпезарија. Сега сè е супер достапно.
  Бар количка photo review
  Г*******
  Може да издржи многу. Посакувам да беше малку поголем, имам многу алкохол. До...Повеќе
  Може да издржи многу. Посакувам да беше малку поголем, имам многу алкохол. Добра цена во споредба со другите.
  Бар количка photo review
  С**** Е****
  Ја сакам оваа бар количка! Лесно се склопува и совршена големина :)
  Бар количка photo review
  Н**** К****
  Многу лесно се склопува. Можам да ги заклучам тркалата за да не може да се по...Повеќе
  Многу лесно се склопува. Можам да ги заклучам тркалата за да не може да се помрдне ако случајно го удрам. 10/10 вреди за парите
  Бар количка photo review
  А********
  Одличен квалитет и многу цврст.
  Бар количка photo review
  С*******
  Прекрасна мала количка за бар. Го истражував ова некое време, а овој имаше на...Повеќе
  Прекрасна мала количка за бар. Го истражував ова некое време, а овој имаше најдобри критики и најдобра цена. Ми требаа можеби 45 минути за да го склопам и инструкциите беа многу лесни за следење. Изгледа многу поскапо отколку што всушност е!
  Бар количка photo review
  С****** Л***
  Веќе некое време барам бар количка за мојот сопруг. Совршено се вклопува во п...Повеќе
  Веќе некое време барам бар количка за мојот сопруг. Совршено се вклопува во просторот и има МНОГУ простор за складирање. Исто така одговара на нашите подови и беше лесно да се постави.
  Бар количка photo review
  С******
  Лесно се склопува. Дадов 4 ѕвезди
  Бар количка photo review
  А***
  Изгледа точно како на сликата, ми требаа 30 минути да го инсталирам. Доаѓаше ...Повеќе
  Изгледа точно како на сликата, ми требаа 30 минути да го инсталирам. Доаѓаше со сите потребни завртки и мали алатки. Многу јако и цврсто!! Сакајте го и целосно го препорачувајте овој производ!!
  Бар количка photo review
  М****** О***
  Апсолутно ја сакам оваа количка за бар, одлична големина и неверојатен квалит...Повеќе
  Апсолутно ја сакам оваа количка за бар, одлична големина и неверојатен квалитет. Лесно се составува и одлично има тркала затоа што е лесно да се движите наоколу!
  Бар количка photo review
  ш****
  Одличен производ. Единствената замерка што би ја имала е дека не ми одговара ...Повеќе
  Одличен производ. Единствената замерка што би ја имала е дека не ми одговара на ниту една од моите чаши за вино..но тоа е во ред.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Бар количка
  Бар количка

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
  Бар маса за послужување

  Бар маса за послужување

  5.299 ден
  (3)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Кујнска количка

  Кујнска количка

  4.700 ден
  (2)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Кујнска полица на тркала

  Кујнска полица на тркала

  4.099 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  4.299 ден

  Само 2 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart