Бар количка

4.599 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: Златна
Материјал: челик, огледално стакло
Големина на производот: 38 x 66 x 90 см
Тежина на производот: 9,9 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на горната полица: 29,5 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на долната полица: 30,4 kg

стаклена кујнска количка

кујнска количкаГолема големина:

Големина (38 x 66 x 90 см) помеѓу полиците, оваа бар количка со 2 нивоа нуди пространа просторија за вашите најважни работи во барот. Виски, џин и вино… ставете ги сите ваши омилени пијалоци.

Чувајте ги безбедни и свежи:

Вина што треба да се чуваат рамно? Без грижи. Со 2 реда држачи за чаши и 3 држачи за вино, тие ќе бидат добро негувани овде пред вашата следна романтична вечера.

Тркалајте или останете:

Ставете го онаму каде што и треба на вашата забава или тркалајте го до софата за да послужите кафе по забавата – со 4 тркала, од кои 2 се заклучуваат, оваа кујнска количка е секогаш на ваша услуга.

Со стилска златна рамка, полица со огледало и елегантно заоблена рачка, оваа количка за сервирање е добра шанса да го прикажете вашиот стил додека го разубавувате вашиот бар, трпезарија или кујна.

Склопување, без напор:

Чекор-по-чекор инструкции, вклучени етикетирани делови и алатки – оваа кујнска количка за сервирање доаѓа со сè што ќе ви помогне да ја поставите за миг.

кујнски колички

кујнска количка на тркала

Кујнска количка за сервирање

Кујнска количка за послужување

бар количка

Содржина на пакетот:
1 x Бар количка
1 x комплет за додатоци
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Бар количка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Бар количка
Бар количка

4.599 ден

Бесплатна Достава: 20-27 дена

SKU: LRC092A62 Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart