Бамбусова полица за во бања

4.699 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: бела
Материјал: бамбус
Големина: 63 x 26 x 163 cm (Д x Ш x В)
Тежина: 5,5 кг
Макс. Капацитет на оптоварување по ниво: 15 kg

Бамбусот е силен и издржлив. 100% бамбус. Направен од висококвалитетен бамбус со дизајн со решетки, овој стилски држач ќе внесе свеж воздух во вашата бања.

Лесно се склопува: Благодарение на едноставната структура и лесно разбирливите упатства, можете лесно да ја составите оваа полица во само неколку едноставни чекори.

Бамбусова полица за во бања скопје

Бамбусова полица за во бања цена мк

Бамбусова полица цена

Бамбусова полица за во бања наипродаван

Лесно се склопува: јасните упатства и етикетираните делови го прават склопот лесно.

Содржина на кутијата:

1 x бамбусова полица
1 x пакет со додатоци
1 x инструкции

2 мислења за Бамбусова полица за во бања

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Не очекував многу, но воодушевен сум. Точно се вклопува и можете да складират...Повеќе
  Не очекував многу, но воодушевен сум. Точно се вклопува и можете да складирате многу во него.
  Многу лесно се поставува, изгледа супер чисто и се чувствува цврсто. Јас сум ...Повеќе
  Многу лесно се поставува, изгледа супер чисто и се чувствува цврсто. Јас сум многу задоволен!

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Бамбусова полица за во бања
  Бамбусова полица за во бања

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Полица од бамбус

  Полица од бамбус

  2.599 ден
  (2)
  Додај во кошница

  Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Полица од бамбус со 5 нивоа

  Полица од бамбус со 5 нивоа

  4.500 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Прилагодлива аголна полица за бања

  Прилагодлива аголна полица за бања

  1.800 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  4.699 ден

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  SKU: BTS01WT Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart