Бамбусова полица

3.599 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: Бела
Материјал: МДФ и бамбус
Големина на производот: 20 x 30 x 80 cm
Тежина на производот: 2,4 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на секое ниво: 5 kg

бамбусова полица

полица

полица од бамбус

бамбус полица

полица бамбус

Максимирајте ги малите простори:

Оваа бамбусова полица за бања со димензии 20 x 30 x 80 cm која зафаќа малку простор, така што можете да ја поставите до мијалникот за да ги претворите тесните простори во функционално складирање.

2 начини на употреба:

Уживајте во флексибилноста на оваа полица за бања со 4 тркала што се вадат. Без тркалата, може удобно да седи на работната површина за лесен пристап до вашите предмети. Со прикачени тркала, добивате пренослива количка.

Прилагодлива полица:

Средната полица на оваа количка за складирање на тркала има 3 прилагодливи висини за да одговараат на предмети со различни големини, што гарантира дека вашите големи шишиња со шампон или детергент имаат сопствен простор.

Лесно за преместување:

Со својата издржлива рамка од бамбус и практичните рачки, преместувањето на оваа полица за складирање наоколу е лесно. Четирите универзални тркала дополнително ја подобруваат преносливоста, овозможувајќи ви лесно да го лизгате уредот до секоја просторија.

Склопување без мака:

Поставувањето на оваа бамбусова полица на тркала е лесно. Само закачете ги 3-те полици на страничните рамки со неколку завртки и е подготвен за употреба.

полица за складирање

Висококвалитетен материјал – Цврстите странични рамки од бамбус нудат стабилност, додека фурнираните полици од МДФ овозможуваат лесно чистење.

полица на тркала

Спречете паѓање – Полиците за складирање доаѓаат со подигнати рабови за да спречат вашите предмети да се лизгаат.

Содржина на пакетот:
1 x Количка за бања
1 x чанта за додатоци
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Бамбусова полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Бамбусова полица
Бамбусова полица

3.599 ден

Бесплатна Достава: 20-27 дена

SKU: BCB083W01 Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart