Бамбусова корпа за алишта

2.299 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Целокупна големина: 40 x 30 x 60 cm (Ш x Д x В)
Материјал: природен бамбус, памучна торба
Боја: црна
Тежина: 2,05 кг

корпиНаправена од издржлив бамбус, оваа корпа за алишта од Ironwood.mk со природен и едноставен стил е совршена за секоја соба во вашата куќа!

Дарежливиот капацитет од 72 L е одличен за поголеми оптоварувања, има памучна обвивка што може да се вади и може да се пере, како и капакот со шарки за да се обезбеди пригоден начин за складирање на сите алишта и одржување на вашиот дом без неред.

Капакот на корпата може да се отвора и затвора со една рака за да ви го олесни складирањето на алиштата. Капакот спречува непријатни мириси и ги штити вашите алишта од прашина.

Оваа корпа за облека од 40 x 30 x 60 cm нуди многу простор за складирање (72 литри) за вашите крпи, облека и постелнина. Благодарение на својата тенка фигура, зафаќа малку простор на подот.

Бамбусовите ленти со ширина од 17 mm ја прават корпата за алишта екстра цврста, стабилна и тешка (максимално полнење 20 kg). Кога не се користи, може да се свитка и складира на начин што заштедува простор.

Поставата торбичка изработена од памучна ткаенина од 160 g/m² може да се вади, така што лесно можете да ја однесете во пералната. Кога ќе се извалка, едноставно измијте го на машина.

Благодарение на едноставната структура и лесните упатства за следење, оваа корпа за алишта може да се состави за кратко време. Со памучните рачки на страните, може лесно да се транспортира.

корпа

корпи за бања

корпи за алишта

корпа за бањи

корпи за облека

корпа за облека

Содржина на пакетот:

1 x корпа за алишта
1 x инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Бамбусова корпа за алишта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Бамбусова корпа за алишта
Бамбусова корпа за алишта

2.299 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: LCB10B Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart