Аголна полица

3.600 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, нерѓосувачки челик
Големина на производот:  34cm должина x 34cm ширина x 125 cm висина
Тежина на производот: 5,5 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на секое ниво: 5 kg

рафтове

рафт цени бгИскористете го вашиот аголен простор

Аглите често ви стојат празни кога остатокот од просторијата е целосно исполнет. Со оваа аголна полица за продажба од Ironwood.mk, можете да помогнете да го раширите вашиот простор за складирање користејќи ги аглите на вашиот дом.

Мат црната рамка во комбинација со винтиџ полици, оваа аголна полица е софистицирана и стилска, одлично се совпаѓа со вашиот друг мебел; со големина 34 x 34 x 125 cm.

Полицата со рафтови обезбедуваат доволно простор додека целосно го користат аголниот простор, совршени за складирање на сите предмети што сакате да ги соберете и изложите.

Стабилна структура со три нозе; 3 заштитни капачиња на дното, едното е прилагодливо за да се обезбеди овој организатор на аголната полица стабилно да стои на нерамните површини и добро се вклопува на ѕидот; доаѓа со фитинзи против превртување за прицврстување на ѕидот за безбедна употреба.

Разновидно и декоративно складирање
Декоративната полица можете да ја ставите во вашата дневна соба, спална соба, кујна или ходник – совршена е за секоја просторија на која има потреба од малку организирано складирање. Поставете ги вашите омилени украси, фотографии, книги или растенија на неа и оживејте го вашиот дом.

Ако ви се допаѓа оваа аголна декоративна полица во индустриски стил, проверете ги другите во оваа серија на Ironwood.mk. Имаме многу опции за совпаѓање кои ќе ви помогнат да го исполните вашиот дом со стилски и функционален мебел.

agolni polici

Содржина на пакетот:

1 x аголна полица
1 x комплет за склопување
1 x комплет за прицврстување
1 x инструкции

1 мислење за Аголна полица

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Аголна полица photo review
  F**** A*********
  brza dostava i lesna montaza

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Аголна полица
  Аголна полица

  3.600 ден

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  SKU: LLS34X Категории: , , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart