Аголна полица со 4 нивоа

3.799 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: бела
Материјал за аголна полица: иверица со меламин фурнир
Големина на производот: 30 x 30 x 129,5 cm
Тежина на аголна полица: 11,8 кг
Носивост на секоја полица: 15 kg

Нека конечно блеснат аглите на вашиот дом со оваа аголна полица со 4 нивоа.

Отворените заоблени полици ќе ви овозможат со стил да ги прикажете вашите омилени книги, ЦД-а и украси.

Вешта аголна дрвена полица: организирајте ги и прикажете ги вашите книги и други украси со оваа нова и единствена самостојна аголна полица.

Максимизирајте го просторот во вашата соба: со растојание од 30,5 cm помеѓу секоја декоративна полица, оваа 4-степена аголна полица е одлична за растенија, играчки и други украси; 30 x 30 x 129,5 cm, за да можете да го користите дури и во мали простории.

Изградена за да трае: 15 mm задебелена честичка може да собере до 15 kg за секоја полица; вклучува уред против соборување за дополнителна стабилност; површината на фурнирот е отпорна на гребење и абење.

Заоблените полици се естетски пријатни и без удари за децата; отворена полица за лесно носење, идеална за дневни соби, спални соби или студија.

За да ви го олесни животот малку, оваа аголна декоративна полица доаѓа со нумерирани делови за  склопување и комплет против превртување за да обезбеди уште поголема стабилност.

Аголна полица наипродавани

Аголна полица наипродавани цени

аголна полица

Содржина на кутијата:
– 1 x аголна полица
– 1 x чанта за додатоци
– 1 x инструкции 

3 мислења за Аголна полица со 4 нивоа

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. d***
  Лесно се градат и ставаат во позиција. Убаво се вклопува во аголот на собата ...Повеќе
  Лесно се градат и ставаат во позиција. Убаво се вклопува во аголот на собата и користи нешто што би било мртов простор. Корисно за книги, рамки за слики итн
  a*******
  Многу задоволен од оваа единица. Цврст и квалитетен.
  M**** m********
  Lesno se sklopuva i vi go preporacuvam na site

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Аголна полица со 4 нивоа
  Аголна полица со 4 нивоа

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
  Аголна полица

  Аголна полица

  3.600 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  3.799 ден

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart