Аголна компјутерска маса

8.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: честички, челик
Големина на производот: 138 x 138 x 76 cm
Тежина на производот: 23,8 kg
Макс. Капацитет на оптоварување: 50 kg

biro bg

Ъглова компютърна маса

Пространа работна површина: работната површина од 138cm x 138cm x 75cm висина, оваа работна маса во облик на L, располага со површина за 3 до 4 компјутерски монитори, и ви нуди доволно простор за работа и студирање, чувајќи сè што ви треба при рака и лесно достапно.

Цврсто и издржливо: изработено со цврста челична рамка засилена со долни дополнителни попречни шипки, ова аголно биро е доволно цврсто да издржи до 50kg на оптоварување на полицата и ќе ви служи со години.

Отсечен агол за уредување на каблите: задниот агол на ова канцелариско биро во форма на L е отсечен за да се овозможи каблите да поминат низ, помагајќи ви да управувате со каблите од електрониката за да ја одржувате работната површина уредна и пријатна за очи.

Практични прилагодливи стапала: Прилагодливите стапала го одржуваат компјутерското биро стабилно на нерамни подови и го штитат вашиот под од гребнатини.

Бироа-бг

Двете отворени полици за складирање ви овозможуваат да складирате често користени предмети за лесна пристапност.

биро бг

биро

agolno biro

Долните попречни шипки служат како потпирачи за нозе, поддржувајќи ги стапалата за да можете да ги опуштите нозете.

Содржина на пакетот:

1 x компјутерско биро
1 x комплет за додатоци
1 x инструкции

Детали за производот: Аголна компјутерска маса

Боја

Кафеава, Црна

17 мислења за Аголна компјутерска маса

5.0 од 5
17
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Golemo i prostrano biro, moze da sobere poveke kompjuteri i predmeti za sekoj...Повеќе
  Golemo i prostrano biro, moze da sobere poveke kompjuteri i predmeti za sekojdnevno koristenje. Sovrseno za onie koi rabotat doma i za studenti. Go preporacuvam.
  Квалитетно изработено
  Аголна компјутерска маса photo review
  Многу добар квалитет, бирото беше лесно за склопување.
  Аголна компјутерска маса photo review
  Бев изненаден од квалитетот за цената. Но, изгледа одлично. Навистина цврста ...Повеќе
  Бев изненаден од квалитетот за цената. Но, изгледа одлично. Навистина цврста еднаш склопена. Се совпаѓа и со полицата за книги што ја купив од истиот продавач. Повеќето денови работам од дома и го користам мојот лаптоп и втор екран. Ова ми дава многу повеќе простор и се чувствувам многу попријатно со оваа нова и подобра поставка. Собранието траеше еден час со малку помош од мојот партнер. Инструкциите беа исто така прилично јасни откако ќе го организирате секое парче пред вас и забележете каде се дупките за завртките за да дознаете на кој правец околу вас ќе го склопите секој од нив.
  Аголна компјутерска маса photo review
  Брза испорака и јас сум толку импресиониран од квалитетот на ова биро. Беше з...Повеќе
  Брза испорака и јас сум толку импресиониран од квалитетот на ова биро. Беше за мојата работна канцеларија и дефинитивно ќе нарачам повеќе артикли од овој продавач
  Убаво цврсто биро, изгледот е навистина убав и со оглед на цената не изгледа ...Повеќе
  Убаво цврсто биро, изгледот е навистина убав и со оглед на цената не изгледа супер евтино - оттогаш купивме повеќе мебел од овој бренд за да одговарате и со ист квалитет. Сакав аголно биро за да можам да ги поставам домашниот лаптоп и работниот лаптоп и да не морам постојано да ги движам каблите наоколу. Малку е плитко иако сакате да ставите монитор зад вашиот лаптоп/тастатура - па ако не изнајмувате, би препорачал монитори на ѕид! Исто така, би ве советувало да внимавате да не се занесете со завртките бидејќи може да почне да го витка металот. Севкупно одличен производ кој е едноставен (и прилично забавен) за градење
  Аголна компјутерска маса photo review
  Убаво цврсто биро !! Добар квалитет, силна градба!!
  Аголна компјутерска маса photo review
  Совршено биро за мене. Како некој што е нов да работи од дома, ова обликувано...Повеќе
  Совршено биро за мене. Како некој што е нов да работи од дома, ова обликувано биро беше неопходност. Особено што веќе имам личен компјутер и не сакав да правам компромиси да ги имам двата достапни одеднаш. Голема големина и висина, многу простор за двата компјутери и лесно може да се вклопи друг монитор доколку е потребно. Полиците се исто така одличен додаток. Изгледа навистина одлично што е бонус. Супер лесни за следење инструкции, потребни се само околу половина час за да се склопи. Генерално одлично биро.
  Аголна компјутерска маса photo review
  Го сакам ова биро, е многу цврсто и доволно пространо за целата моја работна ...Повеќе
  Го сакам ова биро, е многу цврсто и доволно пространо за целата моја работна опрема. Очигледно беше многу лесно да се изгради исто така (иако јас не го направив тоа). Мислам дека исто така изгледа одлично.
  Аголна компјутерска маса photo review
  Аголна компјутерска маса photo review
  Аголна компјутерска маса photo review
  +1
  Многу добар квалитет, масата беше лесна за склопување. Донесов уште една за д...Повеќе
  Многу добар квалитет, масата беше лесна за склопување. Донесов уште една за да биде подолга маса. Големината, висината и бојата совршено се совпаѓаат.
  Аголна компјутерска маса photo review
  Ова е 4-то биро што го купив за моите канцеларии, апсолутно ми се допаѓа опсе...Повеќе
  Ова е 4-то биро што го купив за моите канцеларии, апсолутно ми се допаѓа опсегот, упатствата се навистина јасни и секогаш има резервни фитинзи и алатки што треба да ги составите. Силно препорачувам
  Аголна компјутерска маса photo review
  Искрено бев воодушевен кога првпат го поставив ова биро, многу е цврсто и изг...Повеќе
  Искрено бев воодушевен кога првпат го поставив ова биро, многу е цврсто и изгледа навистина висококвалитетно за цената. Беше доставено скоро една недела порано од проценетото време, што е одлично и беше прилично лесно да се изгради со 2 лица, ни одзеде нешто повеќе од еден час. Силно би го препорачал ова за секој што бара биро во облик на L за поставување на компјутер.
  Аголна компјутерска маса photo review
  Гледајќи ги клупите со недели.. Конечно се решив за овој опсег кој имаше поек...Повеќе
  Гледајќи ги клупите со недели.. Конечно се решив за овој опсег кој имаше поекономичен буџет за цени, но навидум имаше многу коментари кои укажуваа на квалитетен производ... БЛАГОДАРИМЕ НА СИТЕ ЗА ОСТАВУВАЊЕТО ПОВРАТНИ информации бидејќи пристигна побрзо од датумот на упатството, беше лесно се склопува, цврст е...и изгледа ФАБ. Бев толку импресиониран што нарачав уште неколку артикли од оваа палета... вкрстени прсти ;-)
  Аголна компјутерска маса photo review
  Аголна компјутерска маса photo review
  Аголна компјутерска маса photo review
  +1
  Овој производ беше едноставен за составување, јас лесно го правев тоа сам и о...Повеќе
  Овој производ беше едноставен за составување, јас лесно го правев тоа сам и обично се мачам со градење работи. Производот изгледа одлично и поголем од очекуваното, но сепак токму она што го барав! Би ја препорачале оваа табела за цената и елегантниот дизајн, вреди!
  Аголна компјутерска маса photo review
  многу изненаден од ова биро. квалитетот на материјалите е одличен, а упатства...Повеќе
  многу изненаден од ова биро. квалитетот на материјалите е одличен, а упатствата беа најдобри што сум ги сретнал. дури и да ви даде дополнителна завртка за сите различни потребни за секој случај. високо препорачливо.
  Аголна компјутерска маса photo review
  Фантастично биро за цената, многу подобро од некои бироа што се продаваат за ...Повеќе
  Фантастично биро за цената, многу подобро од некои бироа што се продаваат за многу повеќе. Многу лесно се склопува, потребно е само едно лице и упатствата се едноставни за следење, доаѓа дури и со шрафцигер.😉 Производ A1, го користам веќе неколку недели и се држи многу добро.
  Аголна компјутерска маса photo review
  Аголна компјутерска маса photo review
  Аголна компјутерска маса photo review
  +1
  Го добив ова за да го замени бирото што сам го направив на почетокот на заклу...Повеќе
  Го добив ова за да го замени бирото што сам го направив на почетокот на заклучувањето. Го добив за време на продажба во и не можев да бидам посреќен. Многу изненаден од пристојниот квалитет!

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Аголна компјутерска маса
  Аголна компјутерска маса

  8.999 ден

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Компјутерска маса

  Компјутерска маса

  7.500 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Компјутерска маса

  Компјутерска маса

  9.500 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Компјутерска маса со тркала

  Компјутерска маса со тркала

  4.800 ден
  Распродадено
  (0)

  Нема на залиха

  8.999 ден

  SKU: N/A Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart