Аголна ѕидна полица

2.400 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 8

Опис на производот:

Боја: бела, црна и рустикално кафеава
Материјал: иверица со меламин фурнир
Големина на производот: 20 x 20 x 127,5 cm
Тежина на производот: 4,5 кг
Макс. оптоварување на полица: 6 kg
Вкупно Макс. оптоварување на аголната полица: 30 kg.

Ъглов стенен рафт VASAGLE софија

икеа Ъглов стенен рафт

Дајте им стилска намена на секојдневните агли.

Организирајте ги и прикажете ги вашите книги и други украси со оваа нова и уникатна полица.

Вешта аголна полица: Организирајте ги и прикажете ги вашите книги и други украси со оваа нова и уникатна аголна полица.

Максимизирајте го просторот во вашата соба: со растојание од 20 cm помеѓу секоја полица, оваа 5-степена аголна полица е одлична за растенија, играчки и други украси; со големина од 20 x 20 x 127,5 cm, можете да ја поставите дури и во мали соби.

Изграден за да трае: 15 mm задебелени инженерски дрвени плочи можат да соберат до 6 kg за секоја дрвена полица; фитинзи за прицврстување за голема стабилност; површината на фурнирот е отпорна на гребење и абење.

Стилски и практични: уникатна цик-цак форма и заоблени аголни полици, естетски пријатни; отворена декоративна полица за лесно носење, идеална за дневни соби, спални соби или студија.

Што добивате: ѕидна полица со детални упатства за лесна инсталација и волшебен начин за прикажување на украси користејќи го аголниот простор на ѕидот.

Ъглов стенен рафт софија

Ъглов стенен рафт цени

рафт аглов

стенен рафт бг

Аголна ѕидна полица

стенен рафт бг икеа

Содржина на пакетот:

1 x Аголна ѕидна полица
1 x чанта со додатоци
1 x инструкции

Детали за производот: Аголна ѕидна полица

Боја

Бела, Црна, Кафеава

3 мислења за Аголна ѕидна полица

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. J*** B*******
  Изгледа навистина добро на ѕидот. Модерно и корисно. Препорачувам.
  Аголна ѕидна полица photo review
  И******* М******
  Супер квалитет, супер брза испорака, супер убав изглед, совршена големина.
  Аголна ѕидна полица photo review
  B********* I****
  Mi ja dostavija vi blagodaram izgleda estetski

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  2.400 ден

  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 8
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart