5-степена полица

4.400 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 33,8 x 30 x 170 cm
Тежина на производот: 8,3 кг
Макс. Капацитет на оптоварување по полица: 10 kg

кујнски полици полици за дневнаОваа полица за книги зафаќа само 30 x 33,8 cm простор и максимално го користи вертикалниот простор со својата висина од 170 cm и 5 полици.

Рустикални кафеави панели со стилско зрнесто дрво и елегантен дизајн ја прават оваа полица прекрасна во вашата домашна канцеларија, дневна соба, спална соба и кујна.

Задните панели високи 6,8 cm ја зголемуваат стабилноста на оваа полица и спречуваат паѓање на предметите. Прилагодливите стапала компензираат за мала нерамномерност за дополнителна стабилност. Комплетот против превртување го спречува превртувањето на полицата за безбедна употреба.

Изработена со цврст челик и висококвалитетни честички, оваа 5 степенна полица може да собере до 50 кг вкупно, обезбедувајќи силна поддршка за вашите книги и колекции. Оваа цврста полица е изградена да трае и ќе ви служи со години.

Лесно за монтажа: Илустрираните упатства кои лесно се следат и нумерираните делови ви овозможуваат лесно да ја составите оваа полица.

полица

полици

декоративни полици

дрвени полици

отворена полица

ѕидни полици

Благодарение на топлата, винтиџ кафеава боја, оваа полица има уникатен карактер, кој ќе ја подобри секоја просторија.

полици цена

Цврста челична рамка и висококвалитетната иверица работат заедно за да обезбедат стабилно држење за вашите книги.

полици за книги

Оваа полица ви нуди многу простор за складирање и зафаќа малку простор.

Содржина на пакетот:

1 x 5-степена полица
1 x комплет за додатоци
2 x комплет против превртување
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “5-степена полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

5-степена полица
5-степена полица

4.400 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: LLS109B01 Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart