ПРОМО ПАКЕТ: ТВ Комода + Клуб маса

- 10%

Original price was: 15.800 ден.Current price is: 14.220 ден.

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

ПРОМО ПАКЕТ: ТВ Комода + Клуб маса

Содржина на пакетот:

1 x ТВ комода

Боја: рустикална кафеава, црна
Материјал:  нерѓосувачки челик
Големина на производот: 160цм должина x 40цм ширина x 50цм висина
Тежина на производот: 18,9 kg.
Капацитет на оптоварување на секоја челична полиса е: 60 kg.
Статичка носивост на решетката: 10 kg

1 x клуб маса

Боја: рустикална кафеава, црна
Материјал: иверица од тип P2, нерѓосувачки челик и меламин фурнир
Големина на производот: 106,2 x 60,2 x 45 cm
Растојание помеѓу масата и долната полица: 36 сm
Тежина на производот: 13,7 kg
Макси. Капацитет за оптоварување на маса: 120 kg
Макси. носивост на метална полица: 40 kg

Клуб маса икеа цена

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “ПРОМО ПАКЕТ: ТВ Комода + Клуб маса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ПРОМО ПАКЕТ: ТВ Комода + Клуб маса
ПРОМО ПАКЕТ: ТВ Комода + Клуб маса

Original price was: 15.800 ден.Current price is: 14.220 ден.

Original price was: 15.800 ден.Current price is: 14.220 ден.

Бесплатна Достава: 20-27 дена

Original price was: 6.100 ден.Current price is: 5.490 ден.

Бесплатна Достава: 20-27 дена

Original price was: 9.700 ден.Current price is: 8.730 ден.
Овој пакет содржи 2 производа (може да се нарачаат одделно).

Бесплатна Достава: 20-27 дена

SKU: promo1 Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart