Електрично биро со подесување на висина LSD019W01

18.999 ден20.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3

Опис на производот:

Боја: Црна, бела
Материјал: Челик
Големина на електрично биро: 60 x (107,5-175) x (69-115) cm (Д*Ш*В)
Подесување на висината: 69-115cm
Волумен: <50dB
Брзина на поставување: 25 mm/s
Макс. Капацитет на оптоварување: 120 kg.
Тежина: 25 kg.

Јавете се на 072234055 за дефинирање на бојата и димензиите на иверицата.

BIRO SO PODESUVANJE

 

 

Ако ја сакате вашата канцелариска работа, но вашето тело страда, зошто да не го испробате ова електрично стоечко биро а кое што се прилагодува на висина? Така не само што ќе почнете среќни, туку и ќе ве прави среќни, задоволни и безболни на работа.

Прилагодлива висина

Оваа рамка за маса е прилагодлива помеѓу 69-115 cm, погодна за луѓе со висина од 1,1-1,95 m. седење или стоење? Најдете идеална поза за да го олесните вашето тело и работите ефикасно.

Цврста конструкција:

Двојни шипки за поддршка, челична конструкција, двоен мотор и прилагодливи стапала, кои можат да се заменат со 4 тркалца, му даваат на овој држач за работна маса висока стабилност и носивост од 120 kg.

Практичен дизајн:

Со копчињата можете да запаметите 4 висини; Од безбедносни причини, прилагодувањето на висината запира и малку го повлекува подвижното бирото кога ќе наиде на пречка при возење.

Безшумно:

Висококвалитетниот двоен мотор овозможува рамномерно и тивко прилагодување – брзината на поставување е 25 mm/s, ниското ниво на бучава (< 50 dB), исто така, обезбедува тивко работно место.

Прилагодлива димензија на плотна:

Оваа рамка за маса изработена од цврст челик е прилагодлив за плотна во должина помеѓу 107,5 и 175 cm и затоа одговара на различни површини на масата (долга 120-200 cm, ширина 60-80 cm).

Содржина на кутијата:

1 x електричен механизам (компјутерско биро)
1 x адаптер
1 x контролер
2 x кука
4 x ролни
1 x пакет со додатоци
1 x инструкции

Детали за производот: Електрично биро со подесување на висина LSD019W01

Избери

само механизам, механизам со иверица

Боја

Бела, Црна

3 мислења за Електрично биро со подесување на висина LSD019W01

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Raboti perfektno a i sklopuvanjeto bese lesno
  Odlicno e
  Одлично за домашна канцеларија

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Електрично биро со подесување на висина LSD019W01
  Електрично биро со подесување на висина LSD019W01

  18.999 ден20.999 ден

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  подвижно биро

  Биро со електрично подесување на висината LSD114X01

  21.999 ден
  (9)
  Додај во кошница

  Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Електрично биро

  Електрично биро

  16.999 ден18.999 ден
  (4)
  Select variation
  ×
  Исчисти
  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Електрично биро со подесување на висина LSD018B01

  Електрично биро со подесување на висина LSD018B01

  17.999 ден19.999 ден
  (5)
  Select variation
  ×
  Исчисти

  18.999 ден20.999 ден

  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart