Електрично биро со подесување на висина LSD018B01

17.999 ден19.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: Црна
Материјал: Челик
Големина: 60 x (86-135) x (73-118) cm (Д*Ш*В)
Прилагодување на висината: 73-118 cm.
Волумен: < 50 dB.
Брзина на прилагодување: 25 mm/sMax.
Капацитет на оптоварување: 80 kg.
Тежина: 23 kg.

Јавете се на 072234055 за дефинирање на бојата и димензиите на иверицата.

Висина прилагодлива: Оваа електирчна маса е прилагодлива во висина (73-118 cm), погодна за за сите членови на семејството и може да ја користат и деца и возрасни (од 1,1-1,95 m). Седење или стоење? Доколку не сакате постојано да седите, оваа електична маса ви овозможува дури и да работите стоејќи, што го олеснува рбетот и согорува повеќе калории. Идеален за секој кој има потреба да седи на бирото долго време во канцеларија или да учи.

Стабилен и флексибилен: Благодарение на челичната конструкција, овој држач за маса е стабилен и може да издржи до 80 kg; прилагодливите стапала ги компензираат испакнатините и го штитат подот од гребнатини, тие исто така може да се заменат со 4 тркала за лесен транспорт.

Без бучава: со висококвалитетниот мотор кој гарантира тивко и нежно прилагодување на висината, брзината на поставување е 25 mm/s, нивото на бучава е ниско (< 50 dB), за да можете да продолжите да работите или да учите непречено.

Практичен дизајн: со копчињата можете да заштедите 3 висини; со USB и TYPE-C приклучок можете да ги полните вашите уреди; има и систем за заштита од судир.

Прилагодлива рамка за маса: Оваа рамка за маса изработена од цврст челик е прилагодлива во должина помеѓу 86 и 135 cm и затоа одговара на различни маси (долга 110-160 cm, ширина 60-80 cm).

Други предности на овој електричен држач за маса:
Прилагодлива висина од 73 до 118 cm за менување на држењето на телото.
Брзина на брзо прилагодување 25 mm/s со низок шум < 50 dB.
Квалитетен мотор за рамномерно прилагодување.

механичко биро

mehanicko biro

биро

 

elektricno biro

 

Содржина на кутијата:

1 x електричен држач за биро
1 x адаптер
1 x контролер
2 x кука
4 x ролни
1 x пакет со додатоци
1 x упатства

 

Детали за производот: Електрично биро со подесување на висина LSD018B01

избери

само механизам, механизам со иверица

5 мислења за Електрично биро со подесување на висина LSD018B01

5.0 од 5
5
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Ретко се купува производ толку добро спакуван. Одлични упатства за склопување...Повеќе
  Ретко се купува производ толку добро спакуван. Одлични упатства за склопување, многу лесно. Тивко, непречено возење. Исчистете ја препораката за купување
  Прекрасно биро, лесно се склопува
  Top proizvod
  Лесно се склопува и удобно
  Електрично биро со подесување на висина LSD018B01 photo review
  Особено добар производ јасни упатства и солиден квалитет Силно се препорачува...Повеќе
  Особено добар производ јасни упатства и солиден квалитет Силно се препорачува!

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Електрично биро со подесување на висина LSD018B01
  Електрично биро со подесување на висина LSD018B01

  17.999 ден19.999 ден

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  подвижно биро

  Биро со електрично подесување на висината LSD114X01

  21.999 ден
  (9)
  Додај во кошница

  Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Електрично биро

  Електрично биро

  16.999 ден18.999 ден
  (4)
  Select variation
  ×
  Исчисти

  17.999 ден19.999 ден

  SKU: LSD018B01 Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart