2 клуб маси
40%
off
Ограничени понуди

Бесплатна достава на сите онлајн нарачки.

Најнови производи
 • Популарни
 • Избери Категорија
 • Избери
 • Бања
 • Декоративни панели
 • Дневна
 • Дом и градина
 • Канцелариски мебел
 • Кујна
 • Спална
 • Ходник
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
клупа за чевли
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
4.799 ден
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
клуб маса
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
7.900 ден
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
kozna taburetka
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
7.200 ден
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
кожна табуретка
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
3.299 ден
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
drzac za cadori
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
2.599 ден
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Шкаф за бања

Шкаф за бања BBK160X01

Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
4.799 ден
квалитетна изработка

Оценки од купувачите

Бар количка photo review
ш****
Одличен производ. Единствената замерка што би ја имала е ...Повеќе
Одличен производ. Единствената замерка што би ја имала е дека не ми одговара на ниту една од моите чаши за вино..но тоа е во ред.
Бар маса за послужување photo review
Ш**** Б*****
Ја користев мојата количка како пренослива уметничка гале...Повеќе
Ја користев мојата количка како пренослива уметничка галерија! Прекрасно е. Тоа беше токму она што ми требаше за да ги организирам моите залихи! Совршено!
Библиотека со 6 рафтови photo review
ш************
Сè совршено! Изгледа точно како на сликата, лесно се сост...Повеќе
Сè совршено! Изгледа точно како на сликата, лесно се составува! Супер неверојатно колку брзо пристигна, пристигна 2 недели порано од планираното! 🫱🏼‍🫲🏽☺️
Шкаф за чевли photo review
Шкаф за чевли photo review
Шкаф за чевли photo review
+1
Ш***** М*****
Барав стилски и пред се цврст ормар за чевли за мојот вле...Повеќе
Барав стилски и пред се цврст ормар за чевли за мојот влез и целосно го препорачувам мебелот VASAGLE. Ми се допаѓа неговиот индустриски стил, со неговите црни челични засилувања и навистина е цврст, само погледнете ја тежината на вратите. И тоа е многу практично за употреба. Монтажата е многу едноставна и добро документирана со обезбедениот голем шрафцигер. Препорачувам.
Странична маса на тркалца photo review
Џ***** Џ***** А******
Многу отпорен и лесен за движење, погоден е и доколку ви ...Повеќе
Многу отпорен и лесен за движење, погоден е и доколку ви се допаѓа индустрискиот стил. Може да се состави за десет минути
Полица за книги photo review
Џ**** Г*
Беше релативно лесно да се инсталира, дури и со едно лице...Повеќе
Беше релативно лесно да се инсталира, дури и со едно лице. Ги ставивме најтешките книги на дното за да се осигураме дека нема да се преврти, но изгледа дека е многу цврсто! Изгледа прекрасно и немаше недостатоци од она што изгледа.
Аголна компјутерска маса photo review
Аголна компјутерска маса photo review
Аголна компјутерска маса photo review
+1
Џ****** К******
Овој производ беше едноставен за составување, јас лесно г...Повеќе
Овој производ беше едноставен за составување, јас лесно го правев тоа сам и обично се мачам со градење работи. Производот изгледа одлично и поголем од очекуваното, но сепак токму она што го барав! Би ја препорачале оваа табела за цената и елегантниот дизајн, вреди!
Висока бар маса photo review
Џ**
Ништо повеќе од очекуваното, но совршено за ТВ
Џ***
Позитивни: изгледа убаво, супер силно, може да собере тол...Повеќе
Позитивни: изгледа убаво, супер силно, може да собере толку многу книги без опаѓање, држачите за прицврстување имаат претходно инсталирани дупки за инсталација, можев сам да составам и инсталирам Неутрално: сликовни упатства како Ikea, па мора да се уверите парчињата се свртени на вистинскиот начин или подоцна ќе ги расклопите Минуси: некои од налепниците за да се идентификуваат деловите што остануваат остатоци што треба да се отстранат со средство за чистење, но во спротивно нема вистински недостатоци
Џ**** Г****
Ми требаше околу еден час да се склопам без никаква помош...Повеќе
Ми требаше околу еден час да се склопам без никаква помош. Се чувствува прилично цврсто. Го наполнив со книги и изгледа добро.
Закачалка photo review
Џ* Д*** М***
Ова беше толку лесно да се состави - мојата 8-годишна вну...Повеќе
Ова беше толку лесно да се состави - мојата 8-годишна внука го направи најголемиот дел од тоа сама. Ставката е многу пријатна, погледнете ја и стапалата се прилагодливи што беше од суштинско значење на мојот малку нерамен под. Прекрасно се вклопува во мојот шкаф под скалите, но јас би бил среќен да го имам ова во ходник или трем.
Бар маса за послужување photo review
Џ***
Одлична количка за складирање на моите алат за алкохол и ...Повеќе
Одлична количка за складирање на моите алат за алкохол и бар! Не беше најлесниот предмет за составување, но успеав сам да го соберам. Среќен со моето купување и мислам дека испадна прилично убаво! Мило ми е што пристигна неоштетен и добро спакуван.
Вчитај повеќе
Мебел за канцеларија
Мебел за ресторани
Мебел за хотели
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart